Автор Тема: Светлечка реклама  (Прочитано 185 пати)

Отсутен zvonkog

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 990
Светлечка реклама
« на: Септември 16, 2021, 14:07:37 pm »
Продавам светлечка реклама, лесна алуминиумска конструкција со неонки.
Димензија 6 метри на 1,20 метри.
Цена: 350еур
Контакт може тука или на 075203111

Единствена слика што ја имам!
Симната е од зграда и може да се види по договор во Центар Скопје.