Автор Тема: Golf 2  (Прочитано 281 пати)

Отсутен Zvrki

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 396
Golf 2
« на: Септември 14, 2021, 15:34:49 pm »
Се продава Голф 2 1992 година. Мотор 1.6 бензин-плин (работи само на плин). Од опрема има електрика на прозори и серво.  Не е скапан никаде, пред 4 години е целосно заштитен од долната страна. Не е регистриран.
Цена: 1.000 евра.