Автор Тема: Радио маска за Mitsubishi lancer  (Прочитано 663 пати)

Отсутен stefan.190

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 1
Радио маска за Mitsubishi lancer
« на: Август 31, 2021, 14:23:21 pm »
Здраво дечки, дали некој може да ми помогне каде можам во скопјево да најдам маска за Lancer како на сликата ? (да може да се стави радио со 'single din')

Отсутен JezuzNoChill

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 745
Одг: Радио маска за Mitsubishi lancer
« Одговори #1 на: Август 31, 2021, 14:40:19 pm »
Прашај во Vox или Zec сигурно имаат.