Автор Тема: Продавам Зимски Гуми 175/65/14 Sava Eskimo s3+ со челични бандажи. 14x5.5 4x108  (Прочитано 626 пати)

Отсутен vlavot

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 224
Ги продавам горенаведените гуми и бандажи, користени само лани, една сезона, со многу малку километри поминати. Го продадовме Цитроенот ц3 и сеа така стоат. Произведени 24 недела 2019
Погледни слики,
072559988
6500 денари.

Sent from my iPhone using Tapatalk
“Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.”

Отсутен vlavot

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 224
Bump


Sent from my iPhone using Tapatalk
“Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.”

Отсутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1300
Дали ги делиш, заинтересиран сум само за гумите.
The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence.

Отсутен vlavot

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 224
Дали ги делиш, заинтересиран сум само за гумите.
Не не ги делам, топтан со се бандажи,.
Бамп.


Sent from my iPhone using Tapatalk
“Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.”

Отсутен vlavot

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 224
Продадени


Sent from my iPhone using Tapatalk
“Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.”