Автор Тема: Купувам касетофон за кола во исправна состојба  (Прочитано 925 пати)

Отсутен MarceCvarce

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7825
Одг: Купувам касетофон за кола во исправна состојба
« Одговори #15 на: Септември 10, 2021, 22:07:35 pm »
Jas imam kaseta od Ceca, Album - Emotivna luda ako ti treba

Отсутен Lhasa Green

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 632
Одг: Купувам касетофон за кола во исправна состојба
« Одговори #16 на: Септември 10, 2021, 23:26:21 pm »
Искрено, не планирам да му правам надградба за блутут, а понуденото горе со касетата и 3,5мм џек веќе го имам.
Благодарам за понудените касети, имам од Џумерко, доволно ми се за сега.
btw денес е оставено радиото на чистење на лицето.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4389
 • Жгл' б гл'б
Одг: Купувам касетофон за кола во исправна состојба
« Одговори #17 на: Септември 10, 2021, 23:31:46 pm »
Џумерко!
Златан, па ти си бил шампион прве класе! :D

И јас би го пуштил да дрнда додека возам, жими сè...
Еве сега му влетувам на pirateBay ако се најде нешто :D
Ja mogu da popijem 700 kafa
Iz dzezvi, aparata i kafemata

Отсутен Lhasa Green

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 632
Одг: Купувам касетофон за кола во исправна состојба
« Одговори #18 на: Септември 12, 2021, 14:51:39 pm »
ПредПотоа


Sent from my iPhone using Tapatalk