Автор Тема: Дел (осветлување на кабина) за Toyota Avensis II (2005)  (Прочитано 232 пати)

Отсутен AND_031

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 340
Здраво луѓе,

Ме интересира каде можам да го најдам панелов со сијалици (горе меѓу возач и совозач) од Toyota Avensis 2,2D 2005 година.
Дали некој можеби го има делот или знае каде има добри отпади за Тојота?
 

Отсутен osmica8

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 10806
  • Архитект