Автор Тема: Филтри за плински уреди  (Прочитано 1316 пати)

Отсутен DzOle

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 381
Филтри за плински уреди
« на: Јуни 16, 2021, 09:06:36 am »
Здраво,

Дали се продаваат филтериве посебно или мора замената да е од ваша страна.
Видов на интернет има повеќе типа а и нивната замена не е нешто посебно.

Поздрав,
« Последно менување: Јуни 16, 2021, 09:12:06 am DzOle »


Noo New Model Cars...I'm Riding Old SchoOl !!!