Автор Тема: Продавам Летни Гуми Мишелин 215/55/16  (Прочитано 871 пати)

Отсутен Mihail

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 183
Продавам Летни Гуми Мишелин 215/55/16
« на: Мај 27, 2021, 09:34:35 am »
Продавам 4 гуми Мишелин 215/55/16 :

Michelin Primacy 4 произведени 2018год x2
Michelin Primacy 3 произведени 2017год x2 (слаба шара)

Сите се Made in Germany, не се криви и возени се само летно време гумата е сеуште мека и ги има сите својства. Не се исушени или распукани.

Цена 3000ден.

https://photos.app.goo.gl/2StaFMALWoiAu1Aw8

https://photos.app.goo.gl/FAe5ZWCPzLQri2Jg9

Двете со послаба шара се вакви:

https://photos.app.goo.gl/UBbmjvChAadH4HVP9

Отсутен bozoo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 108
Одг: Продавам Летни Гуми Мишелин 215/55/16
« Одговори #1 на: Мај 27, 2021, 13:15:04 pm »
Ги продаваш ли одделно, заинтересиран сум за Michelin Primacy 4 произведени 2018год x2

Отсутен Mihail

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 183
Одг: Продавам Летни Гуми Мишелин 215/55/16
« Одговори #2 на: Мај 27, 2021, 23:10:17 pm »
Ти пишав порака.

Отсутен Mihail

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 183
Одг: Продавам Летни Гуми Мишелин 215/55/16
« Одговори #3 на: Јуни 03, 2021, 08:35:58 am »
Бумп 2500ден

Отсутен Mihail

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 183
Одг: Продавам Летни Гуми Мишелин 215/55/16
« Одговори #4 на: Јуни 25, 2021, 14:03:03 pm »
Bump

Отсутен Mihail

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 183
Одг: Продавам Летни Гуми Мишелин 215/55/16
« Одговори #5 на: Јули 13, 2021, 12:29:45 pm »
bump

Отсутен Mihail

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 183
Одг: Продавам Летни Гуми Мишелин 215/55/16
« Одговори #6 на: Август 24, 2021, 01:18:01 am »
Bump