Автор Тема: Репарација на турбина  (Прочитано 6433 пати)

Отсутен dame

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3156
    • https://www.facebook.com/pages/Hemisko-I-Poliranje-Na-Vozila/373554479331896
Одг: Репарација на турбина
« Одговори #15 на: 25 Јануари 2021, 19:04:33 pm »
Da da ja srediv preku pretstavnikot na uzice tuka vo sk i sum zadovolen mnogu od uslugata cenata i brzinata ,iskreno mislev deka od uzice ke bide dosta poskapa no ispadna gore dole ista cena kako kaj temelko a dodeka za za nekoi decki tuka od sk slusnav razlicni muabeti duri toj od radisani mi dade garancija do vrata 😂

Присутен Prof. Greenthumb

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3989
  • MadaFunker
Одг: Репарација на турбина
« Одговори #16 на: 25 Јануари 2021, 22:26:29 pm »
Da da ja srediv preku pretstavnikot na uzice tuka vo sk i sum zadovolen mnogu od uslugata cenata i brzinata ,iskreno mislev deka od uzice ke bide dosta poskapa no ispadna gore dole ista cena kako kaj temelko a dodeka za za nekoi decki tuka od sk slusnav razlicni muabeti duri toj od radisani mi dade garancija do vrata 😂

Wait..what?!? До која врата, излезната?!
New blood of old school

Отсутен plockaMK

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 86
Одг: Репарација на турбина
« Одговори #17 на: 26 Јануари 2021, 21:53:29 pm »
Da da ja srediv preku pretstavnikot na uzice tuka vo sk i sum zadovolen mnogu od uslugata cenata i brzinata ,iskreno mislev deka od uzice ke bide dosta poskapa no ispadna gore dole ista cena kako kaj temelko a dodeka za za nekoi decki tuka od sk slusnav razlicni muabeti duri toj od radisani mi dade garancija do vrata 😂
Одлично баш пред некој ден видов кога се возев од кола. Дојдени се и кај нас конечно.
Навистина се заштедува со ова, и конечно добра прилика за луѓево да не возат распаднати турбини

Отсутен nsx-r

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 9213
Одг: Репарација на турбина
« Одговори #18 на: 28 Јануари 2021, 14:27:07 pm »
Англиска фирма ги продава на ибеј избалансирани срцевини.
Отприлика упола цена од ужице и доста лесни за монтажа