Автор Тема: Даска за во гепек - Шкода Јети 2014  (Прочитано 2882 пати)

Отсутен vladic3110

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3474
Одг: Даска за во гепек - Шкода Јети 2014
« Одговори #15 на: Декември 25, 2020, 22:12:00 pm »
Да сибиш веко,  цел се исплукав со чајот :D
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13246
 • Пудингот на шоферството
Одг: Даска за во гепек - Шкода Јети 2014
« Одговори #16 на: Декември 25, 2020, 22:28:34 pm »
Pij pivo,nema da go plukas. ;) ;D
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6278
 • Зборува со автомобилите. Specijalis Cardialogue
Одг: Даска за во гепек - Шкода Јети 2014
« Одговори #17 на: Април 12, 2021, 00:47:26 am »
Златен, најде ли?

Еве @AUUU прискокна во помош со линков :)

http://m.reklama5.mk/AdDetails?ad=3896406
You humans. Sometimes its hard to imagine how you've made it this far.

Отсутен GOLFgetter

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 25
Одг: Даска за во гепек - Шкода Јети 2014
« Одговори #18 на: Април 17, 2021, 11:37:09 am »
Златен, најде ли?

Еве @AUUU прискокна во помош со линков :)

http://m.reklama5.mk/AdDetails?ad=3896406

Не сум уште другар. Сега ќе го барам ако му стои.
Фала ти многу, должам пиво  ;)