Автор Тема: OBDeleven pro nextgen за ios и android  (Прочитано 1214 пати)

Отсутен vlavot

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 224
OBDeleven pro nextgen за ios и android
« на: Ноември 05, 2020, 14:30:12 pm »
Како што кажува огласот продавам OBDeleven pro nextgen со 120-130 кредити, секако може да се користи кодинг. Го добивате активиран со про акаунт, со пасворд по ваша желба.
Цена 5000 денари.
Телефон за контакт:
072559988
Сашо.


Sent from my iPhone using Tapatalk
“Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.”

Отсутен steff_92

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 74
Одг: OBDeleven pro nextgen за ios и android
« Одговори #1 на: Ноември 07, 2020, 22:20:14 pm »
Која функција го троши кредитот ?

Дали е само за VAG групација или универзал за сите ?
« Последно менување: Ноември 07, 2020, 22:33:18 pm steff_92 »

Отсутен yarre

 • Bearing Expert
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1155
 • www.lagermax.mk
  • LAGERMAX
Одг: OBDeleven pro nextgen за ios и android
« Одговори #2 на: Ноември 13, 2020, 13:05:25 pm »
Јас го имам обичниот. Уредот е само за групацијата VAG. Инаку може да се кодира, а кредитите служат за ако не знаеш да кодираш има припремено директни модификации спрема кола, и генрално, повеќето се по 10 кредита ( мислам дека 10 кредита се 1 ЕУР )
Одличен за лица кои сакаат да модифицираат работи, а не се разбираат во директно кодирање. Екстра спремни темплејти по возила.

Отсутен vlavot

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 224
Одг: OBDeleven pro nextgen за ios и android
« Одговори #3 на: Ноември 20, 2020, 09:20:27 am »
Да само за ВАГ групација и кредитите се за темплејти спремни, ама многу лесно се кодира има на интернет шаблони шо треба да кликнеш може и без кредити. Многу едноставно и практично 99% од работите на VAG com rosstech кабелот а по 1/10 од цената
“Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.”

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10724
Одг: OBDeleven pro nextgen за ios и android
« Одговори #4 на: Ноември 20, 2020, 09:24:16 am »
Колку што знам на новиве VAG не може да се менуваат работи? Знаете дали има вистина во тоа?

Отсутен NUME

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5568
Одг: OBDeleven pro nextgen за ios и android
« Одговори #5 на: Февруари 27, 2021, 19:58:34 pm »
aman be vlav, zasto ne go obnovi oglasot, minatata nedela naracav....  :(

Отсутен Kristijan001

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 52
Одг: OBDeleven pro nextgen за ios и android
« Одговори #6 на: Март 15, 2021, 12:20:28 pm »
Kako uspevate da go naracate? Od oficijalnata strana nema moznost da se odbere nasava drzava kako "shipping country"

Отсутен vlavot

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 224
Одг: OBDeleven pro nextgen за ios и android
« Одговори #7 на: Август 29, 2021, 11:32:09 am »
Продадено.


Sent from my iPhone using Tapatalk
“Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.”