Автор Тема: Спојлер и Body kit за Mitsubishi Lancer  (Прочитано 2265 пати)

Отсутен Viktor4mkd

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 7
Спојлер и Body kit за Mitsubishi Lancer
« на: Јуни 09, 2020, 19:30:43 pm »
Здраво дечки , дали знае некој каде би можел да најдам спојлер за Mitsubishi Lancer 2008 година или дали има некој што изработува спојлери и body kit ?

Нешто од овој тип

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6022
 • 69
Одг: Спојлер и Body kit за Mitsubishi Lancer
« Одговори #1 на: Јуни 09, 2020, 22:23:46 pm »
Prasaj go @DENDE-LANCERED , on ima mnogu ubav kulturno sreden Lancer
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5251
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Спојлер и Body kit за Mitsubishi Lancer
« Одговори #2 на: Јуни 09, 2020, 22:40:35 pm »
Mojot e fabricki OEM, ne e naknadno kupen.
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен Viktor4mkd

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 7
Одг: Спојлер и Body kit за Mitsubishi Lancer
« Одговори #3 на: Јуни 10, 2020, 05:56:18 am »
Го знам на Денде , супер е среден , ја следев неговата и прочитав дека е дел од дополнителен пакет неговото.
Супер е среден неговиот знам.

Отсутен Drive-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7473
 • FB Vlecna Suzba Niko-m
Одг: Спојлер и Body kit за Mitsubishi Lancer
« Одговори #4 на: Јуни 12, 2020, 00:34:43 am »
И тој на Sarac добро среден.

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6536
 • хаУс мајстор
Одг: Спојлер и Body kit за Mitsubishi Lancer
« Одговори #5 на: Јуни 12, 2020, 10:10:51 am »
Да видиш онде кај ЈБТ на ќошот мислам продаваа такви ствари, исто и во каросерија прашај.