Автор Тема: XBOX X / PS5  (Прочитано 5923 пати)

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 18813
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: XBOX X / PS5
« Одговори #15 на: Септември 27, 2020, 19:59:12 pm »
Не се сите. Само овие 600 се.

https://www.xbox.com/en-US/xbox-one/backward-compatibility

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22111
Одг: XBOX X / PS5
« Одговори #16 на: Септември 28, 2020, 13:37:42 pm »
Само 600...
Damn it.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22111
Одг: XBOX X / PS5
« Одговори #17 на: Октомври 01, 2021, 16:44:27 pm »
Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 18813
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: XBOX X / PS5
« Одговори #18 на: Октомври 01, 2021, 16:57:19 pm »
Прилично тапа графика има Ride 4, вака со водени површини лесно е да се излаже дека е добра. Моделот на моторот е ужас.


Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10693
Одг: XBOX X / PS5
« Одговори #19 на: Октомври 01, 2021, 18:16:27 pm »
PS5 во Галерија

PS5 Blu-Ray + PS5 Ratchet & Clank:Rift Apart + PS5 Demon’s Souls+ SackBoy

Цената на пакетот изнесува 44.490 ден.

 

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 18813
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: XBOX X / PS5
« Одговори #20 на: Октомври 01, 2021, 19:40:25 pm »
PS5 во Галерија

PS5 Blu-Ray + PS5 Ratchet & Clank:Rift Apart + PS5 Demon’s Souls+ SackBoy

Цената на пакетот изнесува 44.490 ден.

 

Немаше да е лоша цената ако не беа ужас игрите.