Автор Тема: Oд каде да купам Plastic Mesh Grill  (Прочитано 2412 пати)

Отсутен vladimir_1

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 827
Oд каде да купам Plastic Mesh Grill
« на: Мај 25, 2020, 14:59:10 pm »
Дали некој знае од каде можам од МК да купам пластична решетка како на линкот, а да не е од ebay,ali итн ?

https://www.ebay.de/itm/Universal-Black-ABS-Plastic-Racing-Race-Honeycomb-Mesh-Grill-Spoiler-Bumper-Vent/221533152369?hash=item339467a471:g:HgoAAOSwVTNbM4PZ

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6536
 • хаУс мајстор
Одг: Oд каде да купам Plastic Mesh Grill
« Одговори #1 на: Мај 25, 2020, 15:02:41 pm »
Автолидер во Чаир мислам дека вакви гледав.

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11423
 • Архитект
Одг: Oд каде да купам Plastic Mesh Grill
« Одговори #2 на: Мај 25, 2020, 15:56:04 pm »
Дали некој знае од каде можам од МК да купам пластична решетка како на линкот, а да не е од ebay,ali итн ?

https://www.ebay.de/itm/Universal-Black-ABS-Plastic-Racing-Race-Honeycomb-Mesh-Grill-Spoiler-Bumper-Vent/221533152369?hash=item339467a471:g:HgoAAOSwVTNbM4PZ

Karoserija.mk има ако ти е за нешто конкретно.

Отсутен Drive-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7473
 • FB Vlecna Suzba Niko-m
Одг: Oд каде да купам Plastic Mesh Grill
« Одговори #3 на: Мај 25, 2020, 16:50:55 pm »
Дали некој знае од каде можам од МК да купам пластична решетка како на линкот, а да не е од ebay,ali итн ?

https://www.ebay.de/itm/Universal-Black-ABS-Plastic-Racing-Race-Honeycomb-Mesh-Grill-Spoiler-Bumper-Vent/221533152369?hash=item339467a471:g:HgoAAOSwVTNbM4PZ

Karoserija.mk има ако ти е за нешто конкретно.

Пластика оем поевтино земав во овластен, каросерија +70% повисока цена неоргинална.