Автор Тема: Сервис што може да ми монтира преден лип?  (Прочитано 2397 пати)

Отсутен GixxerMKD

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 117
Сервис што може да ми монтира преден лип?
« на: Декември 02, 2019, 13:01:16 pm »
Здраво дечки, да ми препорачате сервис што може да ми монтира преден лип на хондата, а да не чекам два месеци и да ми бараат 100 евра за 10 штрафа?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk