Автор Тема: Замена на волан Алфа Ромео 166  (Прочитано 2336 пати)

Отсутен tomm1060

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 157
Замена на волан Алфа Ромео 166
« на: Октомври 07, 2019, 09:55:14 am »
Дали на Алфа 166 би одговарал волан од 147/156 со команди ? Дали некој го заменил ?
Cuore Sportivo🍀