Автор Тема: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016  (Прочитано 52857 пати)

Отсутен godofspeed

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2832
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #105 на: 27 Јуни 2016, 22:22:21 pm »
Abe drugar eve vidi poubavo covekot ne go beri vnatre nemoze vratata da ja zatvori site mu se smejat. Pozz

Sent from my SM-G925F using Tapatalk


Golf 3 машина за сва времена.Позз

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #106 на: 27 Јуни 2016, 22:53:15 pm »
Abe drugar eve vidi poubavo covekot ne go beri vnatre nemoze vratata da ja zatvori site mu se smejat. Pozz

Sent from my SM-G925F using Tapatalkпозз.. никој не се смее, а седењето беше позирање

позз
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен deko4ever

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 95
 • сите имаме право на свое мислење 1,9тди ЗАКОН
Одг:
« Одговори #107 на: 27 Јуни 2016, 22:55:54 pm »
Ne sme poveke prijatrli. Pozz deko
« Последно менување: 29 Јуни 2016, 10:32:06 am deko4ever »

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8593
 • Пичлеме
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #108 на: 27 Јуни 2016, 23:01:22 pm »
Дуууупи брачед! ;D

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #109 на: 27 Јуни 2016, 23:52:23 pm »
Okej drugar izvini ja mislev kolava e za kinesi i golemo maziste ne sobira vo neja. Inaku super ste se druzele bas mi e maka so ne mozev da dojdam ama nekoj drug pat ke dojdam da se zapoznaeme site. Pozz i da znaes mnogu si jak na fejsbug gledam stalno sliki id tebe. Pozz

Sent from my SM-G925F using Tapatalkок...

позз
« Последно менување: 28 Јуни 2016, 00:07:10 am onak »
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8074
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #110 на: 28 Јуни 2016, 00:06:32 am »

Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8074
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #111 на: 28 Јуни 2016, 00:08:12 am »
Дуууупи брачед! ;D
Кога ќе си идам од работа, ракијата и салатата пред компјутер ќе ги конзумирам :D
Да не пропуштам некој пост ;D

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7692
 • Хорска Секција
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #112 на: 28 Јуни 2016, 00:51:18 am »
Не се возбудвај, да не си скршиш нокт на тастатура, кој ќе те слушал после ;D
Немам нокт на тој прст и не го пикам во тастатура. Прашај која сакаш згодна женска од Прилеп која студирала во Скопје, ќе ти потврди.
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8593
 • Пичлеме
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #113 на: 28 Јуни 2016, 01:27:07 am »
А шо толку со прилепчанки? Или само до нив си можел да се добериш, пошо не се еволуирани уште ;D

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7692
 • Хорска Секција
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #114 на: 28 Јуни 2016, 01:45:22 am »
То шо се најсрејчни ко че му дајш банана е едно, а ти што си оттаму е друго.
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #115 на: 28 Јуни 2016, 01:51:35 am »
битАла!! ;)
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8593
 • Пичлеме
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #116 на: 28 Јуни 2016, 01:52:49 am »
Во еден куп наврати не убеде дека си типичен претставник на висококвалитетната, промискуитетна машка популација (народски кажано, ебачи од Ер ТЕ Ел) која за време на секс троши неверојатни 3000 калории, од кои 1400 на молење и 1500 калории на фалење ;D

Бајдавеј, си ги побркал брзините, од битолските села сум јас, не од прилепските :)

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54887
 • Махер
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #117 на: 28 Јуни 2016, 07:53:55 am »
Значи Тајперон какви седишта има:

Иако уште во памет ми се од Интеграта.

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9498
Одг:
« Одговори #118 на: 28 Јуни 2016, 16:25:06 pm »
Type-R моделите од секогаш имале врхунски седишта, инаку се согласувам за седиштата од интеграта.... :)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk


Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20092
Одг: CARclub Собир: Недела, 26.06.2016
« Одговори #119 на: 28 Јуни 2016, 16:32:31 pm »
Море седиштата на Маздата :D