Автор Тема: Купувам 15'' 4х100 алу бандажи  (Прочитано 1529 пати)

Отсутен masterwu

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 358
Купувам 15'' 4х100 алу бандажи
« на: Февруари 29, 2016, 18:20:38 pm »
Барам алу бандажи за летниот сет гуми. Колата е Honda Civic 2005 (7ма генерација).

Идеални спецификации:

15'' 4x100, 6J, ET45.

Понудете тука или по ПП.
Honda Civic 1.7 CDTI '05

Отсутен masterwu

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 358
Одг: Купувам 15'' 4х100 алу бандажи
« Одговори #1 на: Март 02, 2016, 15:03:14 pm »
Клуч
Honda Civic 1.7 CDTI '05

Присутен t0m1cA

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2545
Одг: Купувам 15'' 4х100 алу бандажи
« Одговори #2 на: Февруари 18, 2022, 14:03:41 pm »
CLS