Автор Тема: Dog Security  (Прочитано 146457 пати)

Отсутен GixxerMKD

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 117
Одг: Dog Security
« Одговори #255 на: 20 Август 2018, 14:44:58 pm »
Пофалба и од мене, профи си ја завршија работата, количето ми звучи како што треба сега, не како што дојде од салон, ко да слушаш музика на лаптоп :S
Штета само што не знаев дека има попуст за форумџии :)

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6821
 • хаУс мајстор
Одг: Dog Security
« Одговори #256 на: 21 Август 2018, 23:57:04 pm »
Треба и ја да тркнам  да се одбере саглам звучници, оние што ги ставив, дефинитивно не се тоа тоа...

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13312
Одг: Dog Security
« Одговори #257 на: 10 Февруари 2022, 17:02:04 pm »
@DOG SECURITY Дечки да прашам. Сакам да инсталирам рикверц камера на Skoda Octavia IV (новата Октавија). Имам екран, само сакам да ставам салам камерче за рикверц. Можно е тоа поврзување или ќе морам со ретровизор да правам комбинации?
« Последно менување: 11 Февруари 2022, 11:50:18 am Carpathian Lord »

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: Dog Security
« Одговори #258 на: 10 Февруари 2022, 18:13:40 pm »
Poveli iskontaktiraj ne na
078 402 204
074 243 000
075 242 323
Ili razgledaj na sledniov link :
www.dogsecurity.mk
CENITE SE SO VKLUČENA MONTAŽA I GARANCIJA 12 MESECI
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13312
Одг: Dog Security
« Одговори #259 на: 10 Февруари 2022, 18:58:45 pm »
Да, разгледав ама не видов конкретно за Шкода дали имате решение.

Camera Interface е тоа што треба да барам?

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: Dog Security
« Одговори #260 на: 10 Февруари 2022, 21:43:58 pm »
Da ,,toa se dva produkti , Camera interface + Camera , cenata na dvata e 350€ , montirano i da funkcionira . Treba da dojdete ,da probame kompatibilnost i , ako e kompatibilno ,montirame , montazata trae okolu 3 časa + -
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен vlatko05

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 335
 • k24a3
Одг: Dog Security
« Одговори #261 на: 26 Август 2023, 12:21:09 pm »
Здраво @DOG SECURITY,

дали имате искуство со редуцирање на позадински шум на андроид мултимедија? Дали ставање на некаков филтер за звук или кондензатор би поможило за чист звук? Од aliexpress продавачот ми беше предложено да ставам некаков low-voltage regulator на power line што би го елиминирало шумот. Инаку шумот го има и кога е изгасната колата и кога работи. Фала :)