Автор Тема: Samsung Galaxy SII vs Iphone 4s - Clash of the Titans ...  (Прочитано 22244 пати)

Отсутен Dzo

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3034
  • GTI®
Одг: Samsung Galaxy SII vs Iphone 4s - Clash of the Titans ...
« Одговори #105 на: 07 Февруари 2012, 15:53:43 pm »
Јас .. имав .. ако можам да поможам кажуј што е