Автор Тема: Изложбата на олдтајмери „Кавадарци 2015“  (Прочитано 8085 пати)

Отсутен Kozanostra

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1713
  • Opel Astra 2.0 DI
Одг: Изложбата на олдтајмери „Кавадарци 2015“
« Одговори #15 на: Септември 28, 2015, 22:14:49 pm »
Од собирот ставите некоја слика ако имате .....