Автор Тема: Домашни Миленици  (Прочитано 702059 пати)

Отсутен s1n1sa

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 434
Одг: Домашни Миленици
« Одговори #4920 на: 21 Април 2022, 16:11:58 pm »
Ако треба помош,кажи 😀 Расата е перфекција,само треба да си свесен што купуваш. Колку луѓе имам предомислено да не зимаат,зошто сум проценил дека нема да можат да се справат
https://www.instagram.com/reel/CcnKvMSobNZ/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Ова е на возраст од 10 месеци
Мене мие веќе втор малиноа али овој послабо мие дресиран
Hyundai Elantra 6th G

Отсутен BraneMKD

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 942
Одг: Домашни Миленици
« Одговори #4921 на: 21 Април 2022, 16:36:46 pm »
Што не си земете вакви и мирна глава. :)


Отсутен Leonid

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 848
Одг: Домашни Миленици
« Одговори #4922 на: 21 Април 2022, 16:41:52 pm »
имавме и такви,ама малиноите ни ги изедоа 😂

Отсутен s1n1sa

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 434
Одг: Домашни Миленици
« Одговори #4923 на: 21 Април 2022, 17:07:35 pm »
имавме и такви,ама малиноите ни ги изедоа 😂
Кај мене до 5kills е :D
Hyundai Elantra 6th G

Отсутен nikomil1

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 649
Одг: Домашни Миленици
« Одговори #4924 на: 21 Април 2022, 18:10:18 pm »
Што не си земете вакви и мирна глава. :)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
kje treba da im menjaat baterii .. kerka mi ima 2 :D (na baterii)

Отсутен nikomil1

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 649
Одг: Домашни Миленици
« Одговори #4925 на: 21 Април 2022, 18:11:56 pm »
https://www.instagram.com/reel/CcnKvMSobNZ/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Ова е на возраст од 10 месеци

Uuuu da tiii... machkata... abre od ova ni na drvo nemozis da izbegash :D

Отсутен s1n1sa

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 434
Одг: Домашни Миленици
« Одговори #4926 на: 22 Април 2022, 11:18:54 am »
Uuuu da tiii... machkata... abre od ova ni na drvo nemozis da izbegash :D
Мачка неможе да му избега таке да поарно не пробувај пошто рекорд на малиноа е над 50кмч таке да јбг :D
Hyundai Elantra 6th G

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54821
 • Махер
Одг: Домашни Миленици
« Одговори #4927 на: 22 Април 2022, 15:24:45 pm »

Ако имате проблем со миленичиња во гипсовите.

Отсутен vladimir_1

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1012
Одг: Домашни Миленици
« Одговори #4928 на: 21 Мај 2022, 01:34:00 am »
 Машина,  неполни 2год

Sent from my SM-G770F using Tapatalk


Отсутен Roci

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3778
Одг: Домашни Миленици
« Одговори #4929 на: 21 Мај 2022, 13:01:56 pm »
Maks & Klara 😁

Отсутен Leonid

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 848
Одг: Домашни Миленици
« Одговори #4930 на: 21 Мај 2022, 14:43:28 pm »
21-23.05 кај Белви има изложби. Бујрум

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20064
Одг: Домашни Миленици
« Одговори #4931 на: 21 Мај 2022, 21:11:42 pm »
21-23.05 кај Белви има изложби. Бујрум
Време и локација?

Отсутен Leonid

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 848
Одг: Домашни Миленици
« Одговори #4932 на: 21 Мај 2022, 21:15:34 pm »
21-23.05 кај Белви има изложби. Бујрум
Време и локација?
Цена? хахах
Локација напишав,Белви
Изложбите почнуваат од 10 часот

Отсутен Busav

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3514
Одг: Домашни Миленици
« Одговори #4933 на: 11 Јуни 2022, 13:59:36 pm »
Да не сака некој некое малечко :)

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Барам девојка која ке си го продаде бубрегот за да си купам кола :)

Отсутен Leonid

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 848
Одг: Домашни Миленици
« Одговори #4934 на: 14 Јуни 2022, 12:13:08 pm »
https://imgur.com/a/CNZTe3i

уши во кадар