Автор Тема: Прва driving тура за оваа година- "Ајде да возиме заедно- 2014"  (Прочитано 15023 пати)

Отсутен FilipM

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3999
 • Turbo
МК-Nordschleife-MK ... Anyone? :D
I’m so mean, I make medicine sick

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20080

Отсутен Start Up Mac

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1526
dodeka otideme na sobir po odmori ke se razbegame :/ 
Klasen se krcka li nesto za skoro vreme ? :D

Отсутен Nakolce

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2310
 • Имигрант
Ке се иде организирано за гевгелија...
Така да спремајте се за вожња... Бидејки настанот таму е поддржан од carclub мислам дека ќе се рачуна како собир.


Отсутен Start Up Mac

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1526
pa za tamu znam nego neso oficijalno od car club za nas. Za gevgelija nema komentar ideme  edvaj cekam 8 mi da dojde :D

Отсутен Start Up Mac

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1526
nisto od sobir so C C cim do sea ne resija nesto .. sea tesko  tapa ste :D

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20080
Не ви беше доста до Гевгелија и назад? :)

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
ме заебаваш така? тоа до гевгелија и назад секој по свое, беше идење на некој хепенинг не се брои и не се рачуна. плус видеото барем да го имаше од квадот... кар клуб драјвинг треба да се организира посебно, а не колективно идење до гевгелија...
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20080
Се шалам. Жешко е сега за тури како и да е. :/

Отсутен Start Up Mac

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1526
nemora tura da e
moze i sobir staticen posle pladne od 16 -17 h pa do kaj 9 taman Cisto da si se podruzime pivce muabet

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6928
 • хаУс мајстор
Ако си за пиво,дојди у понеделник,кикирики од мене има :D

Отсутен ANGEL

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 26
 • TURBO
другари а за маици една тура да се направи во 2014 се планира или не...
На места на кои другите кочат...јас додавам гас :D