Автор Тема: Игрици од наше време !  (Прочитано 47981 пати)

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5580
 • хаУс мајстор
Одг: Игрици од наше време !
« Одговори #195 на: Август 25, 2020, 19:07:20 pm »
Таа таа :)
Ја отвараш сликата и мижеечки трчанката до дома ;D
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8244
 • Пичлеме
Одг: Игрици од наше време !
« Одговори #196 на: Август 25, 2020, 19:28:30 pm »
Ај помисли се да не не е таа, да не е оваа:
Volkswagen. Gas Auto.

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5580
 • хаУс мајстор
Одг: Игрици од наше време !
« Одговори #197 на: Август 25, 2020, 20:37:20 pm »
Чекај да замижам да ми се врати сликата... ;D
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен vladic3110

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2433
Одг: Игрици од наше време !
« Одговори #198 на: Септември 09, 2021, 19:38:46 pm »
Ме фати некој Ќеф за Tomb Raider од детството кога одев со мемориската од PS1 на "Плејстешени" и играв за 10, евентуално ако не јадев кифла на одмор, тогаш за 20денари играв полсат :D
Ја најдов некако за на телефон Tomb Raider II, а на компјутер Chronicles од 2000та и The Last revelation од "99та.  Уште интересни и тешки се без разлика графиката шо е картон, како дете  real life  ми изгледаше :D


« Последно менување: Септември 09, 2021, 20:05:58 pm vladic3110 »
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html