Автор Тема: Лед Диоди ProXenon!  (Прочитано 13930 пати)

Отсутен Sashe90

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 727
Одг: Лед Диоди ProXenon!
« Одговори #15 на: 11 Март 2014, 00:30:43 am »
Јас денес наместив од последните на сликата што се за позиција, и на големо изненадување грешка не јавува. А како за споредба на табличката назад коа местев лед мораше 2 пара резистори да ставам да не јавува грешка. И по мое мислење чим на Леон/Голф не јавува грешка нема да јавува на друго возило.

Отсутен mondeo_2.5_v6

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 178
Одг: Лед Диоди ProXenon!
« Одговори #16 на: 13 Април 2014, 18:22:55 pm »
imate led-diodi za maglenki ?
Horsepower makes you go fast,TORQUE ruins your internals :D

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: Лед Диоди ProXenon!
« Одговори #17 на: 14 Април 2014, 11:28:04 am »
imate led-diodi za maglenki ?

Немаме за магленки. Нашата комплетна понуда на лед диоди може да ја видите на првата страна од темава.
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk