Автор Тема: Собир #2 - 13.02.2011  (Прочитано 120136 пати)

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3148
Одг: Собир #2 - 13.02.2011
« Одговори #495 на: 29 Април 2011, 00:01:15 am »
Рики земиме и мене! :D ;D
Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Собир #2 - 13.02.2011
« Одговори #496 на: 29 Април 2011, 00:27:20 am »
Абе ете со стружаните организирајте се....

Најдете кола на плин, или нешто на дизел... по можност со зелен картон...  влезница е од 7 до 9 евра зависи кај е драгот, мада може и да не се плати... шверц комерц :)

Од скопје до кавала и назат со нафра, јадење пиење... све све... од чоек не фати по 20-30 евра 4 души...

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54852
 • Махер
Одг: Собир #2 - 13.02.2011
« Одговори #497 на: 18 Март 2014, 17:04:25 pm »
Ееееј... а треба ли да ги наведеме Филимена, Милева и Велиборка (кадрово, архива и набавки) у списокот, како логистичка поддршка? :D
Најдобро име досега што сум го сретнал е Админ. Мислам дека е ненадминливо во денешниов компјутерски свет.