Автор Тема: Фолии и Карбон во Дог - Слики  (Прочитано 16869 пати)

Отсутен Stefan_g

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 65
Одг: Фолии и Карбон во Дог - Слики
« Одговори #30 на: 25 Август 2011, 18:37:08 pm »
Ме интересира колку би ме коштало да затеманам мојата цела знаци без соферсајбна се работи за Форд Фокус 2008 модел со 5 врати негде 30-35% цела кола

Отсутен Vixa

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 80
Одг: Фолии и Карбон во Дог - Слики
« Одговори #31 на: 01 Ноември 2011, 21:31:41 pm »
А дали работите и со мат фолии , и дали би било можно кај вас да се направи целата кола во мат варијанта како на сликава , чисто информативно само :D


Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Фолии и Карбон во Дог - Слики
« Одговори #32 на: 01 Ноември 2011, 21:42:18 pm »
Aте дог, ги има сите видови на фолии, и без проблем би ти сработиле што ке посакаш, и цела кола не е проблем да ти ја направат во карбон.

Отсутен Vixa

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 80
Одг: Фолии и Карбон во Дог - Слики
« Одговори #33 на: 02 Ноември 2011, 13:15:53 pm »
Aте дог, ги има сите видови на фолии, и без проблем би ти сработиле што ке посакаш, и цела кола не е проблем да ти ја направат во карбон.

За мат е муабетот не за карбон :) , битно има така?

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54819
 • Махер
Одг: Фолии и Карбон во Дог - Слики
« Одговори #34 на: 02 Ноември 2011, 13:23:54 pm »
Aте дог, ги има сите видови на фолии, и без проблем би ти сработиле што ке посакаш, и цела кола не е проблем да ти ја направат во карбон.

За мат е муабетот не за карбон :) , битно има така?
НЕзнам треба да си каже Дог или наајпросто јави му се на телефон и крај. :)

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: Фолии и Карбон во Дог - Слики
« Одговори #35 на: 02 Ноември 2011, 18:47:51 pm »
Aте дог, ги има сите видови на фолии, и без проблем би ти сработиле што ке посакаш, и цела кола не е проблем да ти ја направат во карбон.

За мат е муабетот не за карбон :) , битно има така?
НЕзнам треба да си каже Дог или наајпросто јави му се на телефон и крај. :)

Секако ....Повели контактирај не за повеќе информации.Не сме во можност да одговараме секогаш во истиот момент на прашањата ,заради тековните дневни обврски,а ги има многу...Поздрав
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен infected

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 402
Одг: Фолии и Карбон во Дог - Слики
« Одговори #36 на: 19 Декември 2011, 15:19:38 pm »
Здраво,

Ме интересира дали имате адаптери за звучници за вектра б 98ма година?

Поздрав.

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Фолии и Карбон во Дог - Слики
« Одговори #37 на: 21 Декември 2011, 01:26:12 am »
Здраво,

Ме интересира дали имате адаптери за звучници за вектра б 98ма година?

Поздрав.

Aте дог, ги има сите видови на адаптери, и без проблем би ти го решиле твојот проблем.

Само твое е да го контактираш ате на 070 380-242 078 402-204

Отсутен infected

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 402
Одг: Фолии и Карбон во Дог - Слики
« Одговори #38 на: 21 Декември 2011, 15:57:21 pm »
Здраво,

Ме интересира дали имате адаптери за звучници за вектра б 98ма година?

Поздрав.

Aте дог, ги има сите видови на адаптери, и без проблем би ти го решиле твојот проблем.

Само твое е да го контактираш ате на 070 380-242 078 402-204

Вчера пројдов до ДОГ ненајавен и после работно време и пак ме услужија :) Секоја чест!

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: Фолии и Карбон во Дог - Слики
« Одговори #39 на: 21 Декември 2011, 23:28:54 pm »
Здраво,

Ме интересира дали имате адаптери за звучници за вектра б 98ма година?

Поздрав.

Aте дог, ги има сите видови на адаптери, и без проблем би ти го решиле твојот проблем.

Само твое е да го контактираш ате на 070 380-242 078 402-204

Вчера пројдов до ДОГ ненајавен и после работно време и пак ме услужија :) Секоја чест!

Благодариме за пофалните зборови и благодарност до РикиРулз....
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: Фолии и Карбон во Дог - Слики
« Одговори #40 на: 21 Декември 2011, 23:35:40 pm »
А дали работите и со мат фолии , и дали би било можно кај вас да се направи целата кола во мат варијанта како на сликава , чисто информативно само :D

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Да секако ,може да се направи .
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Фолии и Карбон во Дог - Слики
« Одговори #41 на: 22 Декември 2011, 00:39:50 am »
Здраво,

Ме интересира дали имате адаптери за звучници за вектра б 98ма година?

Поздрав.

Aте дог, ги има сите видови на адаптери, и без проблем би ти го решиле твојот проблем.

Само твое е да го контактираш ате на 070 380-242 078 402-204

Вчера пројдов до ДОГ ненајавен и после работно време и пак ме услужија :) Секоја чест!

Благодариме за пофалните зборови и благодарност до РикиРулз....

Нема зашто :) :)

Отсутен Dzo

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3034
 • GTI®
Одг: Re: Фолии и Карбон во Дог - Слики
« Одговори #42 на: 24 Декември 2011, 23:32:39 pm »
Dali moZe da dobijam odgovor dali ima folija so lik na brusen aluminium? Fala