Автор Тема: DALECINSKO ZATVARANJE - EKSTRA CENI  (Прочитано 21969 пати)

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
DALECINSKO ZATVARANJE - EKSTRA CENI
« на: 20 Ноември 2013, 23:32:11 pm »
Во оваа понуда нудиме :
 Модул со 2 далечински ,вклучена монтажа и гаранција од 12 месеци за само 1,900 ден

http://www.dogsecurity.mk/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1078&category_id=14&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=mk
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: DALECINSKO ZATVARANJE - EKSTRA CENI
« Одговори #1 на: 17 Февруари 2014, 14:15:04 pm »
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Alfista

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1492
Одг: DALECINSKO ZATVARANJE - EKSTRA CENI
« Одговори #2 на: 17 Февруари 2014, 14:18:28 pm »
Popust za 2 kom.ima?

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: DALECINSKO ZATVARANJE - EKSTRA CENI
« Одговори #3 на: 21 Февруари 2014, 15:41:40 pm »
Popust za 2 kom.ima?
Одговорено по пп.
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен bosch

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 9
Одг: DALECINSKO ZATVARANJE - EKSTRA CENI
« Одговори #4 на: 28 Март 2014, 13:47:04 pm »
Dali uste vazi popustot i za kolku vreme montazata ja zavrsuvate inace imam aveo na edna vrata ima motorce za centralna?

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: DALECINSKO ZATVARANJE - EKSTRA CENI
« Одговори #5 на: 29 Март 2014, 11:34:08 am »
Dali uste vazi popustot i za kolku vreme montazata ja zavrsuvate inace imam aveo na edna vrata ima motorce za centralna?
Здраво bosch,

Промоцијата сеуште важи, само треба да имаш моторчиња на сите врати. Доколку немаш моторчиња на сите врати тогаш ќе треба да се вградат и тоа со цена од 600 и 750 денари по мотор.
Монтажата е релативно брза, додека испиеш едно кафенце што би се рекло.

Поздрав,
тимот на Dog Security
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен vlatko_1984

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 6
Одг: DALECINSKO ZATVARANJE - EKSTRA CENI
« Одговори #6 на: 04 Февруари 2016, 17:38:56 pm »
dajte ponuda za fiat stilo so vgradeno centralno treba samo modul za dalecinsko i dali ima klubski popust

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: DALECINSKO ZATVARANJE - EKSTRA CENI
« Одговори #7 на: 07 Февруари 2016, 20:11:20 pm »
Одговорено по пп.
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен bozoo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 120
Одг: DALECINSKO ZATVARANJE - EKSTRA CENI
« Одговори #8 на: 19 Февруари 2016, 15:50:46 pm »
Чаре за пежо 306 мислам дека има моторчиња само модул ваљда ке да е

Отсутен hrn

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 531
Одг: DALECINSKO ZATVARANJE - EKSTRA CENI
« Одговори #9 на: 06 Март 2016, 11:36:25 am »
Здраво сакам да прашам дали може да се направи даљинскотo од централното, ми падна од тераса и сега не функционира и ако може цена да ми кажете пошто не сум од Скопје.Иначе се работи за ауди а4 б5 95 год.Фала многу

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 825
Одг: DALECINSKO ZATVARANJE - EKSTRA CENI
« Одговори #10 на: 06 Март 2016, 19:24:42 pm »
ѕирнете во приватни пораки имате една порака ако не ви е тешко ;D
Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Отсутен hrn

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 531
Одг: DALECINSKO ZATVARANJE - EKSTRA CENI
« Одговори #11 на: 06 Март 2016, 21:33:07 pm »
ѕирнете во приватни пораки имате една порака ако не ви е тешко ;D

И јас пишав во ПП но после 20 дена никаков одговор па тука пишав, најјарно да се отиде до дог ;D

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: DALECINSKO ZATVARANJE - EKSTRA CENI
« Одговори #12 на: 08 Март 2016, 21:08:25 pm »
Одговорено по пп на сите.
Периодов бевме во гужва се надеваме ќе ја разберете неактивноста.

Поздрав
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен bozoo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 120
Одг: DALECINSKO ZATVARANJE - EKSTRA CENI
« Одговори #13 на: 31 Март 2016, 18:59:56 pm »
Hyundai accent 2000 год има моторчиња во сите брави но не работи централното, цена???

Отсутен momak_31

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: DALECINSKO ZATVARANJE - EKSTRA CENI
« Одговори #14 на: 17 Мај 2016, 11:46:30 am »
Трае уште промоцијава?