Автор Тема: 2 бандажи 13-ки за Seat Cordoba  (Прочитано 1612 пати)

Отсутен BrziGonzalez

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1298
2 бандажи 13-ки за Seat Cordoba
« на: Ноември 05, 2013, 21:50:51 pm »
Ако некому му се наоѓаат 2 бандажи 13ки за Seat Cordoba, размак 4x100 и да немаат солена цена, нека ме контактираат во приватна порака .. Фала, поздрав :)