Автор Тема: Интерфејс за плински софтвери...  (Прочитано 2412 пати)

Отсутен marsher

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3177
  • smchiptuning
Интерфејс за плински софтвери...
« на: Октомври 26, 2013, 15:40:02 pm »
Да не има некој вишок за продавање интерфејс за плински софтвери....ме мрзи да го правам... ;D

Отсутен dimitardiki

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 18
Одг: Интерфејс за плински софтвери...
« Одговори #1 на: Ноември 03, 2013, 23:39:33 pm »
Бараш кабли со се CD softver за калибрирање средување плински уреди?

Отсутен marsher

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3177
  • smchiptuning
Одг: Интерфејс за плински софтвери...
« Одговори #2 на: Ноември 04, 2013, 08:18:43 am »
Софтвер имам,конкретно ми треба за Autogas-Италиа, dreamjet....значи мора да биде за на USB...ако и конекторот е соодветен, немам ништо против...