Автор Тема: Автотек Електроник - КОНТАКТ  (Прочитано 6312 пати)

Отсутен Автотек Електроник

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 107
 • http://allcartuning.com/en.html
Автотек Електроник - КОНТАКТ
« на: Август 29, 2013, 22:24:18 pm »
Почитувани,

Ве известуваме дека е отворена нова телефонска линија за контакт:

070/313 -999, лице за контакт Горан 

и нова email адреса:

avtotek@t-home.mk .

Ви благодариме на вниманието.

Отсутен Maks

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 253
  • RACE CHIP
Одг: Автотек Електроник - КОНТАКТ
« Одговори #1 на: Септември 12, 2013, 11:21:49 am »
na telefonot vratam poveke od 10 pati i celo vreme e nedostapen.
Штета што не сум се родил 30 години порано.
Сакам коли од железо не од пластика,пластични имав пред пубертет.  

FrontWD Sucks!!!

Отсутен Автотек Електроник

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 107
 • http://allcartuning.com/en.html
Одг: Автотек Електроник - КОНТАКТ
« Одговори #2 на: Септември 28, 2013, 08:23:00 am »
Ве молиме јавувајте се во работно време, презафатени сме околу финалните подготовки за диното. Благодариме на разбирањето.