Автор Тема: Деламинација на екран  (Прочитано 3030 пати)

Отсутен TylerMkD

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 272
Одг: Деламинација на екран
« Одговори #45 на: 19 Февруари 2023, 17:08:16 pm »
На претходната Ауди 6Ка (Ц7) по моја вина се скрши екранот кој што беше на извлекување. 450 Еуриќи (и тоа е отров цена) нов. за 48 саати.
Ама тоа е тоа апологетство :)

Инаку нема никаква логика нов да е 400К денари. Провери во Хјундаи во Словенија. Може ќе ми ја дадат овие од Порше колата да те однесам :)



Крајна инстанца е да одам и пробам во друга земја. Не знам пример дали по мејл би ми вратиле, Хјундаи Грција или Словенија? Србите да не ги прашувам, нели се иста капа...

За одење заедно натака, ако донираат Порше гориво + Adblue, може!

Отсутен Deni

  • Photo & Light
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 54919
  • Махер
Одг: Деламинација на екран
« Одговори #46 на: 19 Февруари 2023, 17:32:12 pm »
На претходната Ауди 6Ка (Ц7) по моја вина се скрши екранот кој што беше на извлекување. 450 Еуриќи (и тоа е отров цена) нов. за 48 саати.
Ама тоа е тоа апологетство :)

Инаку нема никаква логика нов да е 400К денари. Провери во Хјундаи во Словенија. Може ќе ми ја дадат овие од Порше колата да те однесам :)



Крајна инстанца е да одам и пробам во друга земја. Не знам пример дали по мејл би ми вратиле, Хјундаи Грција или Словенија? Србите да не ги прашувам, нели се иста капа...

За одење заедно натака, ако донираат Порше гориво + Adblue, може!
Воопшто нема зошто да е крајна, а не почетна инстанца.

Отсутен yarre

  • Bearing Expert
  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1286
  • www.lagermax.mk
    • LAGERMAX
Одг: Деламинација на екран
« Одговори #47 на: 19 Февруари 2023, 19:08:19 pm »
На претходната Ауди 6Ка (Ц7) по моја вина се скрши екранот кој што беше на извлекување. 450 Еуриќи (и тоа е отров цена) нов. за 48 саати.
Ама тоа е тоа апологетство :)

Инаку нема никаква логика нов да е 400К денари. Провери во Хјундаи во Словенија. Може ќе ми ја дадат овие од Порше колата да те однесам :)



Крајна инстанца е да одам и пробам во друга земја. Не знам пример дали по мејл би ми вратиле, Хјундаи Грција или Словенија? Србите да не ги прашувам, нели се иста капа...

За одење заедно натака, ако донираат Порше гориво + Adblue, може!

Подобро да го дадеш Хјундаи бројчето на некој наш таму да праша, зошто ако видат дека си од МК може да форвардуваат тука.
За адблу не сум пазарен. Ќе мора сами😁