Автор Тема: Препорака за добар Авто Лимар  (Прочитано 10457 пати)

Отсутен Passat4e

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 211
  • Peugeot 1.9 Diesel .!.
Одг: Препорака за добар Авто Лимар
« Одговори #15 на: 15 Ноември 2015, 16:32:11 pm »
Do sega 2- pati odam kaj Donco vo Zlokukjani i mi kazuva dosta solena cenicka neznam dali ke si zavrsi bas rabotata za tie pari a i dali ima soodvetni uslovi za rabota.<< A kolku sto mozev da vidam ima guzva kaj nego pa posto go pofalivte i imam ideno kaj nego odamna se razmisluvav dali da odam kaj nego sega mozda i ke se nafatam jbg parite se za trosenje ednas se zivee momci samo da mi kazete ima li kaj Donco i Komora i sto imate praveno kaj nego i kolku ve fati. :D :D :P pozzdrav

Отсутен mkm

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1297
Одг: Препорака за добар Авто Лимар
« Одговори #16 на: 15 Ноември 2015, 18:37:04 pm »
Комора има, работи топ, а цените според мене му се стандардни. Од мене, акао сакаш профи услуга оди во Са-Тра, амње више исто пари ќе ти земат, али најпрофи услуга  ќе добиеш у цело Скопје. Иначе сум носел коли во Новус, биле ОК, СГС-КАТАСТРОФА невидена ем изгор цени и тоа кобајаги пријателски, Са-Тра топ, еден анонимус, некаде позади Палма тафталиџе, исто катастрофа и Дончо, стварно топ, и што е најважно за се можеш да се договориш.

Отсутен AUUU

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 7024
Одг:
« Одговори #17 на: 15 Ноември 2015, 19:22:18 pm »
СГС и мене очајно лошо ми ја средија колата. Ни боја погодија,  нит испеглаа како што треба,  не знам каде се сега,  ова беше пред неколку години