Автор Тема: Зошто ФОРУМОВ нема МОБИЛНА АПЛИКАЦИЈА ?!?! :)  (Прочитано 5969 пати)

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11708
 • Архитект
Одг: Зошто ФОРУМОВ нема МОБИЛНА АПЛИКАЦИЈА ?!?! :)
« Одговори #15 на: 18 Мај 2012, 20:02:48 pm »
И јас доста време пратам преку тапа ток. Посебно пред спиење кога ПиСи то ми е изгаснато или кога дремам во ГТЦ пред некој бутик. ;D ;D

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13603
Одг: Зошто ФОРУМОВ нема МОБИЛНА АПЛИКАЦИЈА ?!?! :)
« Одговори #16 на: 18 Мај 2012, 20:03:57 pm »
И јас доста време пратам преку тапа ток. Посебно пред спиење кога ПиСи то ми е изгаснато или кога дремам во ГТЦ пред некој бутик. ;D ;D


Отсутен Tommy

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7039
Одг: Зошто ФОРУМОВ нема МОБИЛНА АПЛИКАЦИЈА ?!?! :)
« Одговори #17 на: 18 Мај 2012, 20:05:02 pm »
hhhhhhhhh .. барем е искрен човекот ...

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8517
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: Зошто ФОРУМОВ нема МОБИЛНА АПЛИКАЦИЈА ?!?! :)
« Одговори #18 на: 18 Мај 2012, 20:45:12 pm »
 Аууу и јас го јадам овој бед. Само немам телефон за интернет, мора да набавам.  :D

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43412
 • Il Moderatore
Одг: Зошто ФОРУМОВ нема МОБИЛНА АПЛИКАЦИЈА ?!?! :)
« Одговори #19 на: 18 Мај 2012, 20:49:59 pm »
Да да тапа е закон! Да не е тапа, ништо не праам на свадби, кај дедото и бабата на ручек, дур ме вози некој колега итн.....

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5432
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Зошто ФОРУМОВ нема МОБИЛНА АПЛИКАЦИЈА ?!?! :)
« Одговори #20 на: 18 Мај 2012, 21:16:52 pm »
I jas poveketo vreme sum preku telefon.
Ke vidite za nekoe vreme site preku telefon ke cepaat.
Toa e idninata.

Zato se pojaki i pojaki se smart telefonite.
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен Drive-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7477
 • FB Vlecna Suzba Niko-m
Одг: Зошто ФОРУМОВ нема МОБИЛНА АПЛИКАЦИЈА ?!?! :)
« Одговори #21 на: 18 Мај 2012, 23:19:52 pm »
Zato se pojaki i pojaki se smart telefonite.


Џабе ти е смарт телефон кој држи батерија ден, два.
Најголема маана им е батеријата.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33921
 • Таков е животот... јебига
Одг: Зошто ФОРУМОВ нема МОБИЛНА АПЛИКАЦИЈА ?!?! :)
« Одговори #22 на: 18 Мај 2012, 23:22:17 pm »
^  плус тогаш може да бидеш искрен и на некој да му ја кажеш вистината :D
Шо демег кога сум трезен не сум искрен?  :-*

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: Зошто ФОРУМОВ нема МОБИЛНА АПЛИКАЦИЈА ?!?! :)
« Одговори #23 на: 18 Мај 2012, 23:42:17 pm »
Zato se pojaki i pojaki se smart telefonite.


Џабе ти е смарт телефон кој држи батерија ден, два.
Најголема маана им е батеријата.

Пуњач и решен проблем :) Кога си бил некаде каде што нема струја 2 дена? ;D
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен skorpion

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2216
 • Burn the tires, not your soul!!!
Одг: Зошто ФОРУМОВ нема МОБИЛНА АПЛИКАЦИЈА ?!?! :)
« Одговори #24 на: 18 Мај 2012, 23:46:11 pm »
А зошто мора преку тапаталк, јас си го отворам форумот кога ми текне преку телефонскиот пребарувач и немам проблем за прегледување новости и коментирање...
Jedno upozorenje!
Kad prelazite ulicu, uvek gledajte u automobile a ne u semafor!
Semafori retko kad udare čoveka.

Отсутен ace-106

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3469
Одг: Зошто ФОРУМОВ нема МОБИЛНА АПЛИКАЦИЈА ?!?! :)
« Одговори #25 на: 19 Мај 2012, 00:01:36 am »

Џабе ти е смарт телефон кој држи батерија ден, два.
Најголема маана им е батеријата.

Пуњач и решен проблем :) Кога си бил некаде каде што нема струја 2 дена? ;D

Доооообар муабет ;D ;D

Отсутен Zile

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7594
 • Плинаш!!!
Одг: Зошто ФОРУМОВ нема МОБИЛНА АПЛИКАЦИЈА ?!?! :)
« Одговори #26 на: 19 Мај 2012, 13:39:26 pm »
Па да ви кажам, од кога го земав телефонов не сум го уклучил компјутерот. Цело време киснам од мобилен на интернет. А форумов си го отворам преку Opera Mobile и сега за сега супер си е.

Отсутен yarre

 • Bearing Expert
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1265
 • www.lagermax.mk
  • LAGERMAX
Одг: Зошто ФОРУМОВ нема МОБИЛНА АПЛИКАЦИЈА ?!?! :)
« Одговори #27 на: 19 Мај 2012, 14:29:18 pm »
Зошто комплицирате, најдете Tapatalk да видите што е убавина на форумот, не се мучите со обичните браузери за мобилни

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11708
 • Архитект
Одг: Зошто ФОРУМОВ нема МОБИЛНА АПЛИКАЦИЈА ?!?! :)
« Одговори #28 на: 19 Мај 2012, 15:05:40 pm »
Точно.
По едноставно е, апликација наменета за форуми. Одлично функционира.

Отсутен Zile

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7594
 • Плинаш!!!
Одг: Зошто ФОРУМОВ нема МОБИЛНА АПЛИКАЦИЈА ?!?! :)
« Одговори #29 на: 19 Мај 2012, 15:09:35 pm »
Имам и tapatalk инсталирано, ама најверојатно вака сум се навикнал  :D