Автор Тема: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?  (Прочитано 2330545 пати)

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17128
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #3540 на: Декември 14, 2012, 10:04:32 am »
Вторник и петок како се осеќаш братчед? ;D

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33757
 • Таков е животот... јебига
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #3541 на: Декември 14, 2012, 10:11:39 am »
Миле, ти нешто многу почна да се дружиш со косовари изгледа. Ќе те расипат бе не ги слушај.


Иначе мене не ме нервира во последно време ништо, си се возам со автобус од сабајле ни паркинг ме интересира ни нервоза, ништо.

Ти кажувам од лично искуство... мене ме палет, убивет секој пат кога одам натаму ама уште ме немат ебано ;D

Отсутен Tome-Colt

 • Близок до администрацијата
 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4624
 • Муфљуз
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #3542 на: Декември 14, 2012, 10:12:14 am »
Евентуално :) со 5ка се возам и веројатно таа што ја фаќам од сабајле не им одговара на старциве па има стално место за да седнеш. На враќање кога како, обично приватна 22ка си фаќам :)
„Јас, Филип, кењам по форуми и не треба човек ништо да ми верува. Се што пишав за брзината на возење е куп гомна од коњ.“

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #3543 на: Декември 14, 2012, 10:45:26 am »
Помаранџесто Порше Каен и црн Туарег.

Не ми се верува што можеше да се деси.

Маме мамино у сред пичка ќе им ебам.

Комшија ми е наранџастиот. Со нови таблици?
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17676
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #3544 на: Декември 14, 2012, 12:20:33 pm »
Да, ебати комшијата.

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #3545 на: Декември 14, 2012, 12:22:35 pm »
Дојди ќе му го гребеме џипот. Не е од Скопје иначе, таква ми е зградата се буџовани од други градови. Ебати комшиите :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17676
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #3546 на: Декември 14, 2012, 13:05:54 pm »
Се тркаа сабајле, ваљда не ме приметија од комбето  позади мене милиметар фалеше туарегот да се опне у мене со 120 - 150 км/ч, јас само што тргнав на семафорот кај Супер Тинекс на Првомајска, паралелно со мене идеше фелиција, среќа избегнував шахта и уште поголема среќа што ја избегнував у лево. Овие залетани, сигурно и издрогирани, ко од планина симнати и ете го туарегот измеѓу мене и фелицијата профуче. Не ми се веруе човече која глупост ја направи. Веќе ме опна адреналин и бев решен да се обрачунам но свртеа накај Усје па не ми се правеа глупости да идам по нив. Доколку застанеше на наредниот семафор незнам што ќе беше.

Отсутен ARMEX

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3617
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #3547 на: Декември 14, 2012, 13:44:53 pm »
И после хејтам Сув возила и нивните сопственици. Море со натоварена Сканија во нив.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33757
 • Таков е животот... јебига
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #3548 на: Декември 14, 2012, 13:54:55 pm »
Сите што имаат СУВ, треба веднаш да се убијат, запалат па после ебат.... превентивно додека не изгинал некој ни крив ни должен.

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43053
 • Il Moderatore
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #3549 на: Декември 14, 2012, 13:56:03 pm »
А бе Фаланга, да те прашам.... зошто прво ги палиш па ги е*еш?! :D

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54141
 • Махер
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #3550 на: Декември 14, 2012, 14:01:00 pm »
И после хејтам Сув возила и нивните сопственици. Море со натоварена Сканија во нив.
Апсолутно.

Сите што имаат СУВ, треба веднаш да се убијат, запалат па после ебат.... превентивно додека не изгинал некој ни крив ни должен.
Апсолутно.

А бе Фаланга, да те прашам.... зошто прво ги палиш па ги е*еш?! :D
Кај пикнеш, влага.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33757
 • Таков е животот... јебига
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #3551 на: Декември 14, 2012, 14:08:53 pm »
А бе Фаланга, да те прашам.... зошто прво ги палиш па ги е*еш?! :D

Што би рекле Кумановце: да гу јебеш док је вруќа....
Пошто нели уни су најголеми јебачи па морав да ги слушав нив, пошто нели то је то.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16647
 • Keep it 100
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #3552 на: Декември 14, 2012, 15:44:30 pm »
Некрофил!

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33757
 • Таков е животот... јебига
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #3553 на: Декември 14, 2012, 15:49:59 pm »
На времето во Куманово имало театарска претстава и сељациве исподоаѓале да гледаат претстава Ромео и Јулија.

И се наместиле да гледаат и се случува сцената кога Ромео и вика на Јулија: Оооо Јулијо Јулијо, как да искажу мојата љубав кон тебе?
И некој од публика од сељациве извикал: С’с курАц!!!
И почнале сите да се смеат и така.

После дошла сцената кога Јулија рекла: Оооо Ромео, Ромео как да искажу мојата љубав кон тебе?
И редарот прв извикал: Ако рече некој „С’с пичку“ одма ќе га истерам напољу.

И дошла претставата кон крајот, Јулија умрела и Ромео вика: Оооо Јулијо Јулијо, што ќе праву с’г ја без тебе....
А некој од публика извикал: Да гу јебеш док је вруќа!!!

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6068
 • 69
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #3554 на: Декември 14, 2012, 16:08:47 pm »
@Falanga, ти 2 грама памет ако имаш... :D :D :D :D :D :D
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.