Автор Тема: Предлози за содржина на CARclub.mk  (Прочитано 46318 пати)

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: Предлози за содржина на CARclub.mk
« Одговори #120 на: 01 Август 2013, 11:34:59 am »
симо бе.... 160 страни бе брат... толку немам прочитано за една школска година кога учев бе брае (карикирам ама поентата е јасна)... затоа го цитирав делот со неколку одредени закони кои би биле добри да се знаат а во секојдневие се случуваат пиздарии... НЕКОЛКУ не сите...
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43441
 • Il Moderatore
Одг: Предлози за содржина на CARclub.mk
« Одговори #121 на: 01 Август 2013, 11:36:32 am »
Еден закон батка ;), прелистај го еднаш, ќе видиш дека лесно ќе си ги најдеш страниците што треба да ги имаш отпечатено у одделот за ракавици у кола :)

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54839
 • Махер
Одг: Предлози за содржина на CARclub.mk
« Одговори #122 на: 01 Август 2013, 11:37:47 am »
Ако сакате можам да пишам јас кои делови ги имам испечатено и подвлечено со маркер, за полесно снаоѓање.

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17676
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Предлози за содржина на CARclub.mk
« Одговори #123 на: 28 Мај 2014, 21:01:55 pm »
После 24 години мислам дека е време да го видиме првиот споредбен тест на еден македонски медиум. За почеток мој предлог:

Киа Рио
Фиеста
Поло
208
Клио
и20

...