Автор Тема: Повторно интерес за групно клаберско Dyno тестирање :)  (Прочитано 30617 пати)

Отсутен marmlad

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4172
Донеси го со било какви задни бандаши :D 
паметно :)

Отсутен howitz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2273
Нели е подобро и најбезбедно со куката за шлеп ?
За вкусови не се расправа, по нив се плука.

Отсутен darko mk5

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3579
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,7477.0.html
Samo nazad ja vrzuva? ne e toa malku rizicno?

@marmlad lad nazad da, moze na trap..napred tesko.

@howitz nema kuki :) toest ima ama za ukras se :D


______________________________________
Code: MK1 Project: http://forum.carclub.mk/index.php/topic,10578.0.html

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 41719
 • Il Moderatore
И напред ги врзуваат, мислев дека позади ти е проблемот како да се врзе... Напред.. шо знам... некаде на преден трап, на некој долен држач од мотор....

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен darko mk5

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3579
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,7477.0.html
ne ne , napred mi e problem. pozadi ne e tolku.... 8cm od zemja e kolata. toa e proGlemot

______________________________________
Code: MK1 Project: http://forum.carclub.mk/index.php/topic,10578.0.html

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 41719
 • Il Moderatore
На стратбар :P

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22223
Ако е втора половина на Мај,можно е да дојдам....

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 41719
 • Il Moderatore

Спремни? :)

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен marmlad

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4172
Им го стопи патосот!

Отсутен darko mk5

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3579
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,7477.0.html
Simo pocna telefonot da mi churi jebote :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

______________________________________
Code: MK1 Project: http://forum.carclub.mk/index.php/topic,10578.0.html

Отсутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1447
Со колку црвени  I е ова :)

Sent from my VIE-L09 using Tapatalk

The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence.

Отсутен howitz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2273
Дизло е ова :D
За вкусови не се расправа, по нив се плука.

Отсутен LosiPatista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12136
 • Duh sa TDI-jom
Да, затоа подчаднува малце.

Torsion Beam - The Only Axle You Will Ever Need

Отсутен marmlad

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4172
Лоша нафта...

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11545
Ova je GTI TDI Sport so site crveni!