Автор Тема: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)  (Прочитано 49540 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27702
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #165 на: Октомври 27, 2019, 10:24:32 am »
Бифор енд афтер:
Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27702
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #166 на: Ноември 09, 2019, 20:29:11 pm »

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51497
 • Махер
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #167 на: Ноември 09, 2019, 20:46:31 pm »
X4 е поскапо од ова, Let that sink in.

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19490
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #168 на: Ноември 09, 2019, 21:24:37 pm »
X4 е поскапо од ова, Let that sink in.

Нема да мора на сервис да носиш Х4 1 недела откако ќе го купиш.

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16292
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #169 на: Ноември 10, 2019, 01:12:49 am »
Светлосни милениуми поубаво, поскладно и поелегантно од Х4, без разлика дали се наоѓа на дигалка, во отпад, пред Броз или во движење.
Штета за бојава што ја избрале, многу „безбедно“ изиграно, ама и покрај тоа чудово е пре-крас-но во живо. :)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27702
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #170 на: Февруари 23, 2020, 19:32:45 pm »


Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27702
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #172 на: Јули 15, 2020, 18:59:26 pm »

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 41553
 • Il Moderatore

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51497
 • Махер
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #174 на: Јули 15, 2020, 20:09:18 pm »
Ептен.

Отсутен dbl.dzo

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1766
 • Alfa Romeo 147 1.9 JTD
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #175 на: Јули 19, 2020, 21:40:53 pm »
Пожар @zeroSignal .

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27702
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #176 на: Јули 19, 2020, 22:15:42 pm »
Фала, фала! :)

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20342
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен vlatko.klp

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6136
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #178 на: Јули 24, 2020, 17:45:39 pm »
Abe mozi cickaye ama epten otepano za vozejne.

Отсутен Rammlied

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 276
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #179 на: Јули 24, 2020, 18:49:33 pm »
Само Abarth бајо мој...обичнава верзија ептен гејска.