Автор Тема: Car wallpapers  (Прочитано 140083 пати)

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22223
Одг: Car wallpapers
« Одговори #615 на: Ноември 22, 2017, 12:14:07 pm »
Со месеци...


Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 53405
 • Махер
Одг: Car wallpapers
« Одговори #616 на: Ноември 22, 2017, 12:19:00 pm »
Многу подобра ќе била деинстаграмирана ако ја има.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22223
Одг: Car wallpapers
« Одговори #617 на: Ноември 22, 2017, 12:43:51 pm »
Такви ги начекав на фб...

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 42616
 • Il Moderatore
Одг: Car wallpapers
« Одговори #618 на: Ноември 22, 2017, 12:49:07 pm »
Кај мене иднината стои на декстоп:


Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28431
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Car wallpapers
« Одговори #619 на: Ноември 26, 2017, 09:49:19 am »
Авди в снег.


Отсутен Ѓорѓи

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1279
Одг: Car wallpapers
« Одговори #620 на: Декември 05, 2017, 00:07:11 am »
Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28431
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Car wallpapers
« Одговори #621 на: Декември 13, 2017, 11:13:01 am »


Отсутен Ѓорѓи

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1279
Одг: Car wallpapers
« Одговори #623 на: Декември 13, 2017, 22:37:27 pm »

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22223
Одг: Car wallpapers
« Одговори #624 на: Декември 20, 2017, 00:31:21 am »Отсутен Ѓорѓи

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1279
Одг: Car wallpapers
« Одговори #625 на: Декември 20, 2017, 01:25:12 am »

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 53405
 • Махер
Одг: Car wallpapers
« Одговори #626 на: Декември 26, 2017, 10:52:29 am »Присутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5920
 • Бенве сие бенве
Одг: Car wallpapers
« Одговори #627 на: Декември 26, 2017, 11:02:41 am »
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)


Сакам да земам некое старо кабрио и да крузам низ америка, еден ден ќе си го остварам сонот, само да дојде мојата партија на власт.


Sent from my Samsung s8+ using Tapatalk

Отсутен zlatkoa

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3149
Одг: Car wallpapers
« Одговори #628 на: Декември 26, 2017, 12:57:08 pm »
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)


Сакам да земам некое старо кабрио и да крузам низ америка, еден ден ќе си го остварам сонот, само да дојде мојата партија на власт.


Sent from my Samsung s8+ using Tapatalk

Имаш кабрио, партијата си отиде од власт.

Префарбај го кабриото со миниум ќе скапе во двор.

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12304
Одг: Car wallpapers
« Одговори #629 на: Декември 26, 2017, 13:06:07 pm »


Таман место има и за иконите :)