Автор Тема: CARclub Grand Prix - Шестта Трка - 29.10.2013  (Прочитано 20390 пати)

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43461
 • Il Moderatore
Одг: CARclub Grand Prix - Шестта Трка - 29.10.2013
« Одговори #30 на: 11 Март 2014, 09:53:29 am »
Јa ќе дојдам, ама ако ми е поспор картингот, ти ќе седнеш во поспориот ;D

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 825
Одг: CARclub Grand Prix - Шестта Трка - 29.10.2013
« Одговори #31 на: 11 Март 2014, 16:11:44 pm »
договорено, само да има со некој да возам ;D

знаеш како може да ги заебеме остали, ќе извозам ја со мојот картинг 2/3 брзи круга ќе направам некое време, после во сред трка ќе се смениме со картинзите и со твојот ќе извозам некое добро време...
... иии двајцата ќе имаме јако време ;D
Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43461
 • Il Moderatore
Одг: CARclub Grand Prix - Шестта Трка - 29.10.2013
« Одговори #32 на: 11 Март 2014, 16:18:23 pm »
Dogovoreno! :D

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: CARclub Grand Prix - Шестта Трка - 29.10.2013
« Одговори #33 на: 18 Март 2014, 09:14:44 am »
Ајде види што ке биде... па ке може да се вози... од Април... може да се вози картин... не е ладно времево...

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20080
Одг: CARclub Grand Prix - Шестта Трка - 29.10.2013
« Одговори #34 на: 18 Март 2014, 10:50:39 am »
Што бидна со картингов? Позз.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54852
 • Махер
Одг: CARclub Grand Prix - Шестта Трка - 29.10.2013
« Одговори #35 на: 18 Март 2014, 12:01:13 pm »
koga trki pisi rezultati ajde trki nema leto fati pozz

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: CARclub Grand Prix - Шестта Трка - 29.10.2013
« Одговори #36 на: 18 Март 2014, 16:47:02 pm »
Да да... да си фати ме со ред... барем по 2 трки да има месечно :D :D :D :D

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 825
Одг: CARclub Grand Prix - Шестта Трка - 29.10.2013
« Одговори #37 на: 18 Март 2014, 18:40:27 pm »
ако не заборавиш ти!  ;D
Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: CARclub Grand Prix - Шестта Трка - 29.10.2013
« Одговори #38 на: 19 Март 2014, 14:58:39 pm »
Може да заборавам еве број од мене... 070 243 159 и 077 541 041 звони ми да ме подсетиш :)