Автор Тема: Основна форумска култура.  (Прочитано 48085 пати)

Отсутен stefanel984

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1052
Одг: Основна форумска култура.
« Одговори #90 на: 02 Мај 2024, 21:08:12 pm »
Abe kako the end toprva pocna temava ti sakas da ja zatvoris. Dzabe ti se sega site perenja so sredstva za mienje usta. Se iznajade gomna vo prethodnata tema za polovni koli pa kao nie so polovnjacite sme ispod sve neli mora novo da bide spored site tvoi parametri. Mal si ti uste da razberes nekoj raboti ama poleka zivotot e pred tebe. Ostaj ne nas siromasite da si ziveeme sprema dzebot nemora da ni se naturas so tvoite ubeduvanja.
Se izvinuvam do adminive za recnikot i do deckoto sto mu ja onadime temava. Ostajte go milionercevo neka ja procita temava pa brisete i negov i moj komentar da ne gnasime bez veze na Filip temava.

@zeroSignal  Ти пишав и на приватна порака, вака форум, братче не се гради. Покушаваш да објасниш нешто а тој само јаде локум. Вака и вакви луѓе ги бркаат луѓето од форум. Мислам разумни луѓе,  види колку здрави членови, кои стварно се разбираа оод автомобилизам не ти се веќе на форумов, од вакви јадци....

Отсутен zeroSignal

  • FEARLESS LEADER
  • Генерал Прва Класа
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 29258
    • CARclub.mk
Одг: Основна форумска култура.
« Одговори #91 на: 02 Мај 2024, 23:05:54 pm »
Пораките се избришани. Не ви го знам оригиналниот муабет, ако имате нешто лично да се разбирате, разбирајте се во ПП.

@Vlatce-Vectra - Не знам зошто го провоцираше воопшто. Можеби сте имале претходна дискусија, не сум видел. Нема потреба од ччкање.