Автор Тема: CARclub роденденска прослава!  (Прочитано 21024 пати)

Отсутен ace-106

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3266
CARclub роденденска прослава!
« на: Ноември 12, 2011, 01:21:03 am »
Carclub не е заебанција!

Секоја чест друштво-супер беше
:-)

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3670
 • Боинг 747
CARclub роденденска прослава!
« Одговори #1 на: Ноември 12, 2011, 01:31:41 am »
Јас баш супер си поминав .

Карклуб не е заебанција

Отсутен Zile

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5823
 • Плинаш!!!
CARclub роденденска прослава!
« Одговори #2 на: Ноември 12, 2011, 01:40:01 am »
Ајде дајте некоја слика да видиме атмосфера!!!

Отсутен cuoresportivo159

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4197
CARclub роденденска прослава!
« Одговори #3 на: Ноември 12, 2011, 02:07:41 am »
Definitivno ne e zaebancija :D.....
5 saati pominaa ko 5 minuti

Alfa Romeo 166 is one of only three cars that have "that special thing" !!! 
-J.Clarkson

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14469
 • Цитрон Скара 1.4i
CARclub роденденска прослава!
« Одговори #4 на: Ноември 12, 2011, 02:10:08 am »
Ааааааа луѓе колку ве сакам сите! Ми се исполни срцето иако не сум ништо повеќе од член тука. Се запознав со сите наеднаш, одлично друштво сте, посебно Велештрумф кој беше дефинитивно највеселиот на журката!!!
Не знам од кај да почнам со впечатоци!

Отсутен ViksaSk

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1225
CARclub роденденска прослава!
« Одговори #5 на: Ноември 12, 2011, 02:14:11 am »
Велештрумф е шампион!Посебно генгста денсањето му е врхунац!Супер беше иако јас морав порано да си заминам

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
CARclub роденденска прослава!
« Одговори #6 на: Ноември 12, 2011, 02:19:00 am »
Топ беше, најбоље провод до сеа...

Нека ни се множат родендените...

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 38348
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
CARclub роденденска прослава!
« Одговори #7 на: Ноември 12, 2011, 02:20:21 am »
Ајде, ајде, добро беше, па секој месец роденден да славиме  :D

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10648
 • *** UNDERCOVER ***
CARclub роденденска прослава!
« Одговори #8 на: Ноември 12, 2011, 02:23:30 am »
Ама и тортата беше топ :)

Отсутен Zile

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5823
 • Плинаш!!!
CARclub роденденска прослава!
« Одговори #9 на: Ноември 12, 2011, 02:27:47 am »
Тууууууууу бе Рики само на јадење мислиш.......

Се шалам  ;D ;D ;D

Баш ми е криво што неможев да дојдам, ама тоа е во последен момен се искомплицираа работите.

И ставајте слики, видеа.......

Отсутен IvAnA

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 487
CARclub роденденска прослава!
« Одговори #10 на: Ноември 12, 2011, 02:27:57 am »
Најубаво си поминавме! Ептен беше убаво! Многу клабери на едно место. Смеење, заебанции... Прекрасен провод!
Да ни се множат!
Супер сте сите дечки!!! :D

Присутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16121
 • Keep it 100
CARclub роденденска прослава!
« Одговори #11 на: Ноември 12, 2011, 02:31:04 am »
Супер провод и мило ми е што дојдоа Лоши Патишта и Mickey Mouse, се запознавме навистина се супер дечки!

Отсутен eli428

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 276
CARclub роденденска прослава!
« Одговори #12 на: Ноември 12, 2011, 02:31:49 am »
Definitivno extra provod. Tnx za Zero i Magde, dobra organizacija!Pozeben pozdrav do Vera, osmica8 i deckoto sto ni dozvoli da go pobedime vo bilijard :P
Izvineto na site sto ne me prepoznaa, a posebno na tie sto ne se pozdravija ;)
Extra provod, neka se mnozat rodendenite, pa i za polu rodendenite da si pravime sobiranka...
Брзината и совршенството не одат заедно :)

Отсутен eli428

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 276
CARclub роденденска прослава!
« Одговори #13 на: Ноември 12, 2011, 02:32:07 am »
Супер провод и мило ми е што дојдоа Лоши Патишта и Mickey Mouse, се запознавме навистина се супер дечки!

Losi Patista?!?
Брзината и совршенството не одат заедно :)

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14469
 • Цитрон Скара 1.4i
CARclub роденденска прослава!
« Одговори #14 на: Ноември 12, 2011, 02:32:26 am »
Супер провод и мило ми е што дојдоа Лоши Патишта и Mickey Mouse, се запознавме навистина се супер дечки!

Имаме и слики за доказ! Интересен факт е што и во живо лицата им се замаглени :D :D :D