Автор Тема: Milestone #11 - 1500 членови, 300.000 пораки!  (Прочитано 10086 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28402
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Milestone #11 - 1500 членови, 300.000 пораки!
« на: Октомври 09, 2012, 08:52:04 am »
Ја поминавме бројката од 1500 членови и 300.000 пораки, за нешто помалку од 2 години постоење на форумот.

Секој ден, во секој поглед, се повеќе и повеќе напредуваме! :)

Отсутен AllMightyMe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6600
Одг: Milestone #11 - 1500 членови, 300.000 пораки!
« Одговори #1 на: Октомври 09, 2012, 09:06:41 am »

Отсутен IvAnA

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 487
Одг: Milestone #11 - 1500 членови, 300.000 пораки!
« Одговори #2 на: Октомври 09, 2012, 11:46:52 am »
Ајдеееее на здравје! Само нека ни се множат! :D

Отсутен DayWalker

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3042
 • Ќебапбрингер!
Одг: Milestone #11 - 1500 членови, 300.000 пораки!
« Одговори #3 на: Октомври 09, 2012, 11:59:30 am »
CARclub - ИМПЕРИЈА!!!