Автор Тема: Ако мислите дека некој пост ви е избришан  (Прочитано 138196 пати)

Отсутен MAPJAH

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 6633
  • Бенве сие бенве
Одг:
« Одговори #360 на: 02 Октомври 2014, 13:02:37 pm »
Koj mi go izbrisa mislenjeto mi dolzi objasnuvanje

Отсутен velestrumf

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 20611
Одг:
« Одговори #361 на: 02 Октомври 2014, 13:12:55 pm »
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен MAPJAH

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 6633
  • Бенве сие бенве
Одг:
« Одговори #362 на: 02 Октомври 2014, 14:55:19 pm »
Ја знам темата, неколку пати претодно имам избришани постови, не кукам, да ми се вратат или бројат, штом моето мислење не вреди нека се избрише, ок, а ако веќе е избришано од тебе или некој друг може/ш да стави/ш во соодветната тема постирана горе зошто е тоа така. Излеа на некој му е дозволенпо да се праи умен и да пише се и сешто и да изиграва ЛЕКТОР, а некој не смее да го прекори. Не си одам за пост два или три, ако приметам дека форумот за некој е мајка за некој маќеа тогаш не само јас туку и останатите кои што не се благословени ќе престанат да пишуваат, затоа што често се случува да има и 60-70 луѓе онлајн со се гости а да постираат неколкумина.

Отсутен velestrumf

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 20611
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #363 на: 02 Октомври 2014, 15:02:37 pm »
Не би рекол дека по дифолт ти должам објаснување (или било кој админ/модератор), ама еве ти го како и да е.

Јас го избришав и ако ја расчепка дотичната тема, веројатно си видел дека се тргнати граматичко-лексичките попувања. Твојот пост беше оф топик, како и другите кои го дрвеа дали било ладилник, радијатор или фреон. Затоа се избришани.
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен MAPJAH

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 6633
  • Бенве сие бенве
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #364 на: 02 Октомври 2014, 15:05:51 pm »
Треба да им дадеш до знаење на тие што се прават многу умни, дека на краток можеби рок се интересни, а на долг му носат штета на форумот

Отсутен velestrumf

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 20611
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #365 на: 02 Октомври 2014, 15:09:55 pm »
Да си ми жив и здрав.

Од друга страна, ако на нив до сеа самото по себе не им дошло до знаење, тешко дека ја или било кој друг ќе може да го смени тоа.
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен MAPJAH

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 6633
  • Бенве сие бенве
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #366 на: 02 Октомври 2014, 15:15:17 pm »
познавам луѓе кои го пратат форумот но не сакаат да влезат во дискусија од причини добро познати на сите. Ќе се прекути јавно а во пп секој знае се за секого да каже, кој каков е дали претерува и кои му се мааните. Ако се дружиме да се дружиме, ако има почит да има кон сите, без разлика од град е или од село, вози канта или Ѕ класа, ако знаеш да си корисен помогни, ако сакаш да се правиш паметен (најчесто глуп) заобиколи и не ја расипувај дискусијата. Ако нема лек со арно тогаш да ги анимираме тие што коментираат во боди билдинг темата да покажат сила на дело :)

Отсутен mmm121

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3799
  • Ford Focus MKI 1.6 & MKII 1.4
Одг: Re: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #367 на: 02 Октомври 2014, 16:06:23 pm »
Еве јавно се извинувам што испаднав глуп и ја расипав дискусијата за хладњакот

НЕМА ДА СЕ ПОВТОРИ

Отсутен Pal Zileri

  • Сијка Пиштолова
  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2464
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #368 на: 02 Октомври 2014, 17:24:38 pm »
Сите да го следа твојов пример форумов ќе беше 10 пати подобар за следење.
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен achtung

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 6642
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #369 на: 02 Октомври 2014, 18:49:56 pm »
Благодарам Зеро и на тебе што ми ги избриша огласите во продавам, меѓу другото ми го избриша и потписот па сега очекувам и другите 1200 неактивни огласи и теми да ги избришеш чисто да не се осеќам дискриминирано или пак да мислам дека бришеш само мое по налог на една драга личност од форумов!

Отсутен zeroSignal

  • FEARLESS LEADER
  • Генерал Прва Класа
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 29523
    • CARclub.mk
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #370 на: 02 Октомври 2014, 18:54:04 pm »
Молам.

Избришав едно 50-60 заклучени теми од форумот за продавање. Нити гледав која е чива, нити ништо.

А ти олабави се, ништо не е по ничив налог правено.

Отсутен achtung

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 6642
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #371 на: 02 Октомври 2014, 18:56:25 pm »
Од 50-60 избришани ти ги најде сите мои и тоа уназад многу страни. Се олабавив пошто баш убаво ме насмеа :)

Отсутен zeroSignal

  • FEARLESS LEADER
  • Генерал Прва Класа
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 29523
    • CARclub.mk
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #372 на: 02 Октомври 2014, 19:00:23 pm »
Ако си имал повеќе огласи, и сите биле затворени, да, сите твои. Отидов наназад 15-тина страни. Избришав едно чудо огласи.

Енивеј, седи си ти и биди убеден дека има заговор против тебе. Јас тука не можам ништо да направам.

Отсутен mmm121

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3799
  • Ford Focus MKI 1.6 & MKII 1.4
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #373 на: 02 Октомври 2014, 19:11:45 pm »

Сите да го следа твојов пример форумов ќе беше 10 пати подобар за следење.

незнам дали осети дека не сум озбилен околу тоа.... 
целта ми беше да се поправи нешто ама излезе дека јас сум крив...... 

Отсутен achtung

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 6642
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #374 на: 02 Октомври 2014, 19:14:57 pm »
Зеро 2 теми имав немав 100.  Чудно за разлика што некој те моли да му избришеш тема и акаунт не му бришеш ама еве реши овдека најслучајно да ми го извришеш потписот. За пунтото ме боли стапот него не го ни коментирам.