Автор Тема: Копија/дупликат од даљинско за гаража  (Прочитано 9438 пати)

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: Копија/дупликат од даљинско за гаража
« Одговори #15 на: 26 Март 2013, 12:27:34 pm »
Еве ја темата. Споено :)

Како што ти пишав, види што марка е гаражната врата, односно даљинското.
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен TylerMkD

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 236
Одг: Копија/дупликат од даљинско за гаража
« Одговори #16 на: 26 Март 2013, 17:40:17 pm »
Даљинсково нема марка на него, нема ништо напишано.

Ќе видам после што марка е системот доле па ќе пишам.
На времето мислам бараа 4,500 денари за копија. :D

Отсутен Bauer

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1214
Одг: Копија/дупликат од даљинско за гаража
« Одговори #17 на: 26 Март 2013, 19:53:12 pm »
Има еден клучар во к.Вода уличката спроти споменикот на тодор александров, има вакви ствари во продавница, помини му прашај го, би требало да може или било кој клучар во градов

Отсутен TylerMkD

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 236
Одг: Копија/дупликат од даљинско за гаража
« Одговори #18 на: 27 Март 2013, 08:47:08 am »
Марката е CLIO, ништо друго не пишува никаде...

Ќе пројдам веројатно кај клучарот, фала на инфо.