Автор Тема: Дешаванки со кола ( тумбања, судари, несреќни моменти, одвратни искуства... )  (Прочитано 2853476 пати)

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6403
 • Бенве сие бенве
Бенве сие бенве! Тенк!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Отсутен Skywalker

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3594
Во тој дел од паркингот каде што летнал со БМВто има половни коли паркирани од разни марки. Така да оштетени се коли од разни марки.
Lt. Commander Data: "I will always be puzzled by the human predilection for piloting vehicles at unsafe velocities"

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6967
Во тој дел од паркингот каде што летнал со БМВто има половни коли паркирани од разни марки. Така да оштетени се коли од разни марки.
^


Отсутен Skywalker

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3594
БМВ си е БМВ
Lt. Commander Data: "I will always be puzzled by the human predilection for piloting vehicles at unsafe velocities"

Отсутен MarceCvarce

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8824
Znaci slikava moze da se iskoristi kako kljuc za temata staro bmw ili nova Skoda. Tolku dilemata e reshena

Присутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8571
 • Пичлеме

Отсутен Jimny

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1074
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Bmw vs Skoda - 1 :5   ;D

БИТОЛЧАНЕЦ УДРИЛ СО КОЛА ВО ЅИД И ПЕТ ПАРКИРАНИ ВОЗИЛА, ПА ПОМИНАЛ СО ЛЕСНИ ПОВРЕДИ

https://sdk.mk/index.php/dopisna-mrezha/bitolchanets-udril-so-kola-vo-zid-i-pet-parkirani-vozila-pa-pominal-so-lesni-povredi/


Буди нежан први пут ми е! љетив на кров :D

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6967
Баткава со BMW 5 Шкоди ќе плати ;D

Баткава со BMW, 5 Шкоди ќе плати ;D

Баткава со BMW 5, Шкоди ќе плати ;D

Баткава со BMW 5 Шкоди, ќе плати ;D

Баткава, со BMW 5 Шкоди ќе плати ;D

Присутен vladic3110

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5130
Ќе има попусти на одредени во Јосифов за земање половњак значи. Тука на овај паркингот имаше заменети за шкоди од волво до три канти сирење остаени за замена :D
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10034
Zs, osigurane nemat ?

Отсутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14074
 • Пудингот на шоферството
Ако бил пијан или дрогиран нема да му важи соигурувањето.
Нормален сигурно не бил за онака да им влези машки.
Сигурно има над 120 возено во град каде што е дозволено 50...
На тоа место,на таа кривина имаат изгинато досега неколку луѓе.
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Отсутен Sase_91

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3660
И да се разбереме, ова не е BMW, ова е Бембара веќе. Бембара е друг вид на возило. Возило кое што во минатото било брзо BMW, сега е старо семоќно не одржавано возило кое служи за разни сељаци да се силат со него и да прават штета на други и на самите себе мислејќи дека возат вселенски брод.
If everything seems under control, you're not going fast enough.  /  KKBA

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54839
 • Махер
И да се разбереме, ова не е BMW, ова е Бембара веќе. Бембара е друг вид на возило. Возило кое што во минатото било брзо BMW, сега е старо семоќно не одржавано возило кое служи за разни сељаци да се силат со него и да прават штета на други и на самите себе мислејќи дека возат вселенски брод.
https://www.instagram.com/reel/C3AnaR7slaV/?igsh=aDZzeHg1MnVwczVr

Отсутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10034
Ami za trezen i zdrav kumu treba osoguranje...

Отсутен Jimny

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1074
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
И да се разбереме, ова не е BMW, ова е Бембара веќе. Бембара е друг вид на возило. Возило кое што во минатото било брзо BMW, сега е старо семоќно не одржавано возило кое служи за разни сељаци да се силат со него и да прават штета на други и на самите себе мислејќи дека возат вселенски брод.
https://www.instagram.com/reel/C3AnaR7slaV/?igsh=aDZzeHg1MnVwczVr
Браво Дени за Горан што го спомна, ме врати во детство го имам глумено аматерски Лет во Место ликот Ангеле во школо.