Автор Тема: Milestone #10 - 3000 Теми  (Прочитано 9887 пати)

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9193
 • Аstra la vista baby !
Milestone #10 - 3000 Теми
« на: Јули 31, 2012, 17:17:03 pm »
Цитат
Статистики на форумот:

261581 Пораки во 3000 Теми од 1388 Члена.

Дечки ја поминавме бројката од 3000 Теми на форумов.

Нека ни се множат !

CarClub не е заебанција !
Отсутен nsx-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9216
Одг: Milestone #10 - 3000 Теми
« Одговори #1 на: Јули 31, 2012, 17:29:41 pm »
CarClub не е заебанција ! ;)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 52789
 • Махер
Одг: Milestone #10 - 3000 Теми
« Одговори #2 на: Јули 31, 2012, 17:29:46 pm »
Што?


Аууу да. :)