Автор Тема: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!  (Прочитано 177239 пати)

Отсутен Xristijan

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 181
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #495 на: 19 Ноември 2021, 21:40:24 pm »
Za Qashqai 2012 dali imas gledring i koja e cena

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #496 на: 20 Ноември 2021, 07:52:06 am »
Da imame, 1850den se, i 10% club popust. poz

Отсутен Xristijan

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 181
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #497 на: 30 Ноември 2021, 09:22:37 am »
Da imame, 1850den se, i 10% club popust. poz

Prakate po kargo ili kade da gi zemam?

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #498 на: 01 Декември 2021, 12:03:09 pm »
Da prakame, ili da gi zemes kaj nas vo Vizbegovo, 075 391 391

Отсутен Ljupcho

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 7
ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #499 на: 02 Декември 2021, 09:48:53 am »
Dali imate za audi a3 2005 gledring i koja e cenata ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #500 на: 02 Декември 2021, 13:40:16 pm »
Да имаме 1850ден се сет.

Отсутен Busav

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3482
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #501 на: 27 Февруари 2022, 16:55:16 pm »
За пежо 308 sw дали имате? И која цена се

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Барам девојка која ке си го продаде бубрегот за да си купам кола :)

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #502 на: 28 Февруари 2022, 14:45:18 pm »
Koja godina e ? Prviot ili vtoriot model ?

Отсутен Busav

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3482
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #503 на: 28 Февруари 2022, 16:51:31 pm »
Koja godina e ? Prviot ili vtoriot model ?
2011 заборавив да пишам :)

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Барам девојка која ке си го продаде бубрегот за да си купам кола :)

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #504 на: 01 Март 2022, 10:50:57 am »
Ima :) Pomini

Отсутен fcwizard

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 183
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #505 на: 01 Март 2022, 14:48:42 pm »
Имате ли гумена патосница за багажник за фиеста 2002/2008?
На страната не можам да најдам.

Отсутен Dule_

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2904
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #506 на: 01 Март 2022, 15:27:00 pm »
И за после 2008 моделот на фиеста дали имате гумена патосница за багажник?

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk


Отсутен Busav

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3482
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #507 на: 01 Март 2022, 16:26:21 pm »
Ima :) Pomini
Што пари? :)

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Барам девојка која ке си го продаде бубрегот за да си купам кола :)

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 610
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #508 на: 01 Март 2022, 23:11:06 pm »
1670ден со попуст 10%

Отсутен Tonyo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 10
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #509 на: 01 Април 2023, 12:45:27 pm »
Здраво гумени патосницо за митсубиши лансер која цена се