Автор Тема: спреј за затемнување штопови  (Прочитано 33139 пати)

Отсутен bobi 903

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 137
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #15 на: 30 Јули 2011, 22:38:50 pm »
i jas gi zatemnuvav stopovite so takov sprej bas kupen od samad pred 6-7 meseci i ubavo iskoci verojatno ti se rasteklo zatoa so si prskal blisku ili ne si cekal da se isusi edniot sloj pa da prskas drug sloj.inaku gi zatemniv 4-5 pati i e skros crno ama koga ke pustam nekoe svetlo sve se gleda posebno navecer mnogu e kul.ako se dvoumis isprskaj gi a ako ne ti se sviga se brisat lesno bez posledici
« Последно менување: 30 Јули 2011, 22:41:07 pm bobi 903 »

Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3799
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #16 на: 30 Јули 2011, 23:43:47 pm »
не знам шо беше, не е ни битно... го испрскав едниот, го избришав, и не продужив даље.. здравје, сеа за сеа ништо од тие планови, понатака можда... :)

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10567
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #17 на: 31 Јули 2011, 01:38:16 am »
i jas gi zatemnuvav stopovite so takov sprej bas kupen od samad pred 6-7 meseci i ubavo iskoci verojatno ti se rasteklo zatoa so si prskal blisku ili ne si cekal da se isusi edniot sloj pa da prskas drug sloj.inaku gi zatemniv 4-5 pati i e skros crno ama koga ke pustam nekoe svetlo sve se gleda posebno navecer mnogu e kul.ako se dvoumis isprskaj gi a ako ne ti se sviga se brisat lesno bez posledici

Да... мислам дека ја сум жив сведок ;) Ама кажи му дека има финта у сушењето ;D

Отсутен bobi 903

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 137
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #18 на: 07 Август 2011, 19:51:45 pm »
hehehehe da da ima finta gi susis ili peces vo sporet na drva :)

Отсутен leopardi

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 209
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #19 на: 05 Септември 2011, 02:25:42 am »
do samad,da mi kazete od prilika koga bi trebalo da dobiete sprej za zatemnuvanje na stopovi,veke mesec i pol sto cekam...sum bil nekolku pati no ste mi rekle deka nema i ste barale po drugi prodavnici i jas isto taka celo skopje go barav i ne uspeav da najdam,bi sakal da me izvestite ako momentalno ste dobiele i da mi cuvate edno,pozz

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3148
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #20 на: 05 Септември 2011, 13:38:07 pm »
Па на алфата ти се затемнети,или уште потемно сакаш ???
Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8517
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #21 на: 05 Септември 2011, 13:39:07 pm »
Многу му се затемнети него, најверојатно сака од почеток помалку да ги затемни.

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #22 на: 05 Септември 2011, 16:08:59 pm »
do samad,da mi kazete od prilika koga bi trebalo da dobiete sprej za zatemnuvanje na stopovi,veke mesec i pol sto cekam...sum bil nekolku pati no ste mi rekle deka nema i ste barale po drugi prodavnici i jas isto taka celo skopje go barav i ne uspeav da najdam,bi sakal da me izvestite ako momentalno ste dobiele i da mi cuvate edno,pozz

Со фломастер .

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3148
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #23 на: 05 Септември 2011, 17:33:34 pm »
Даре со боја за ќумци! ;D
Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #24 на: 05 Септември 2011, 20:08:20 pm »
Даре со боја за ќумци! ;D
Видиш што убаво ти текна . ;D

Отсутен proff

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1447
 • no comment at the moment
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #25 на: 22 Септември 2011, 22:52:31 pm »
Или чади ги со боринче :)
Иста грешка неможиш да повториш два пати. Вториот пат тоа не е грешка туку твој избор!

Отсутен CarSpirit

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 35
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #26 на: 24 Септември 2011, 11:52:14 am »
Јас мислам дека некој ќе ми даде одговор како да ги исчистам,т.е. отстранам од жмигавците сретството за затемнување на прозорци со кое најверојатно и тие се затемнети.

[датотека избришана од администраторот]

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10567
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #27 на: 24 Септември 2011, 12:01:31 pm »
E значи стварно те мрзи да побараш ...

http://samad.com.mk/product.asp?p=3&ID=44

Отсутен CarSpirit

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 35
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #28 на: 24 Септември 2011, 12:03:51 pm »
E значи стварно те мрзи да побараш ...

http://samad.com.mk/product.asp?p=3&ID=44
Sorry.читав за земјотресот.Фала ти

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10567
Одг: спреј за затемнување штопови
« Одговори #29 на: 24 Септември 2011, 20:51:49 pm »
;)