Автор Тема: Milestone #2 - 10000 пораки!  (Прочитано 5786 пати)

Отсутен zeroSignal

  • FEARLESS LEADER
  • Генерал Прва Класа
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 29061
    • CARclub.mk
Milestone #2 - 10000 пораки!
« на: 04 Март 2011, 17:34:23 pm »
Ајде дечки, нека ни е честито! 10 тисуча поруки, није лоше..

Идеме напред!

Отсутен Dean

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1341
Одг: Milestone #2 - 10000 пораки!
« Одговори #1 на: 04 Март 2011, 17:52:46 pm »
машала :)

Отсутен marjanot

  • Следен од Hammond на Инстаграм.
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 10881
  • 430i
Одг: Milestone #2 - 10000 пораки!
« Одговори #2 на: 04 Март 2011, 17:53:42 pm »
Пу пу, нека се множат :)

Отсутен Deni

  • Photo & Light
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 54666
  • Махер
Одг: Milestone #2 - 10000 пораки!
« Одговори #3 на: 04 Март 2011, 17:55:58 pm »
20 души како мене...  ;D

Отсутен Kimi R

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3016
  • "Just leave me alone, I know what I'm doing"
Одг: Milestone #2 - 10000 пораки!
« Одговори #4 на: 04 Март 2011, 18:54:41 pm »
Браво браво само напред, честитки до сите членови и управата на форумот кои што придонесуваат за развојот и квалитето на овој форум.

Една мала забелешка мислам дека нема потреба од идемо даље, тисуче и слични србо-хрвартизми(знам дека се користат чисто од забавен каректер), ипак македонци сме македонски форум и златен македонски јазик си имаме

Отсутен velestrumf

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 20538
Одг: Milestone #2 - 10000 пораки!
« Одговори #5 на: 04 Март 2011, 23:24:21 pm »
солиден камен на Милета (milestone нели :))

Има негде форумов да ти извади колку од тие 10000 имаат поента, а колку се за пиво и прасеќе? ;D

@Kimi R: остај ти тоа, повеќето од нас у друго време сНе растени :)
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Chlink

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 8517
  • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: Milestone #2 - 10000 пораки!
« Одговори #6 на: 05 Март 2011, 00:41:50 am »
Браво браво само напред, честитки до сите членови и управата на форумот кои што придонесуваат за развојот и квалитето на овој форум.

Една мала забелешка мислам дека нема потреба од идемо даље, тисуче и слични србо-хрвартизми(знам дека се користат чисто од забавен каректер), ипак македонци сме македонски форум и златен македонски јазик си имаме

Drugar poleka malce, zasto mislis deka samo makedonci ima na forumov, i anglicizmi milion vidov pa nikoj ne se pobuni, zargonskiot jazik ni e takov i toa e toa nemoras da mesas nacionalnosti, toa ti e pvo pravilo na sekoj forum, baska i sloboda vo govor mora site a imame. Samo sakam da ti kazam deka nekoj za vakva rabota moze da ti se naljuti i da se navredi.

Отсутен Kimi R

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3016
  • "Just leave me alone, I know what I'm doing"
Одг: Milestone #2 - 10000 пораки!
« Одговори #7 на: 05 Март 2011, 02:04:35 am »
Браво браво само напред, честитки до сите членови и управата на форумот кои што придонесуваат за развојот и квалитето на овој форум.

Една мала забелешка мислам дека нема потреба од идемо даље, тисуче и слични србо-хрвартизми(знам дека се користат чисто од забавен каректер), ипак македонци сме македонски форум и златен македонски јазик си имаме

Drugar poleka malce, zasto mislis deka samo makedonci ima na forumov, i anglicizmi milion vidov pa nikoj ne se pobuni, zargonskiot jazik ni e takov i toa e toa nemoras da mesas nacionalnosti, toa ti e pvo pravilo na sekoj forum, baska i sloboda vo govor mora site a imame. Samo sakam da ti kazam deka nekoj za vakva rabota moze da ti se naljuti i da se navredi.
не сакам никого да навредам и фала богу слобода на говор почитувам се тоа и јас употребувам србизми турцизми и слично муабетот ми беше ете барем админите кога ќе објавуваат нешто некако го напишат тоа на македонски па после кој како сака нека си збори, ја ги почитувам сите националности и јазици ама може да си го испочитуваме јазикот и да ги пишуваме темите и ваквите објави на македонски ипак ова е carclub.MK а е отворен за сите луѓе без разлика на пол раса вера и националност